Raków Częstochowa: Niespodziewany chętny na transfer Johna Yeboaha

Raków Częstochowa: Niespodziewany chętny na transfer Johna Yeboaha fot. Grzegorz Misiak / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bolavip.com | Washington Sánchez

John Yeboah z Rakowa Częstochowa miał znaleźć się na celowniku Independiente del Valle - czytamy na łamach Bolavip.com.

W październiku John Yeboah, który w przeszłości grał w juniorskich reprezentacjach Niemiec, dostał premierowe powołanie do drużyny narodowej Ekwadoru. W meczu z Kolumbią siedział na ławce rezerwowych. Zaproszenie na zgrupowanie otrzymał również w listopadzie. Tym razem na debiut nie pozwoliła mu kontuzja, przez którą przedwcześnie wrócił do Polski.

23-latek zaczął wzbudzać większe zainteresowanie w Ekwadorze i nie chodzi tylko o tamtejsze media. Bolavip.com podaje, że w jego kierunku spoglądają władze Independentiente del Valle. Pierwotnie tę informację miał przekazać Washington Sánchez.

Mowa o mistrzu kraju z 2021, który wygrał pierwszą część rozgrywek 2023. W drugiej plasuje się na szóstej lokacie w tabeli.

Zobaczymy, czy klub z Ekwadoru faktycznie przejdzie do konkretnych kroków i jakie będzie podejście do tej sprawy samego piłkarza, który dopiero co trafił do Rakowa Częstochowa za 1,5 miliona euro. Na razie strzelił w jego barwach trzy gole.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jeśli miałby odejść, to do mocniejszej ligi w Europie. Oczywiście jeśli takowe zainteresowanie się pojawi.

Aktualnie ofensywny pomocnik lub skrzydłowy leczy naderwanie mięśnia łydki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy