Raków Częstochowa: Obrońca wypada z gry na około miesiąc [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa: Obrońca wypada z gry na około miesiąc [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa poinformował o dłuższej absencji Milana Rundicia.

Milan Rundić rozpoczął ostatni mecz ligowy z Radomiakiem Radom w podstawowym składzie Rakowa Częstochowa, ale na murawie przebywał tylko do 21. minuty. Wszystko z powodu kontuzji.

Lider Ekstraklasy poinformował teraz, że piłkarz naderwał mięsień półścięgnisty i będzie pauzował przez około cztery tygodnie. Oznacza to powrót na boisko w połowie maja. Wiele będzie zależało od postępów w rehabilitacji, ale Serb może opuścić nawet pięć meczów w Ekstraklasie oraz finał Pucharu Polski.

31-latek rozegrał w tym sezonie 18 spotkań ligowych, a licząc wszystkie rozgrywki, pojawiał się na boiskach 26 razy. Zanotował dwie asysty.

Raków przedstawił też informacje o innych kontuzjowanych zawodnikach:

- Sebastian Musiolik przeciążył mięsień brzuchaty łydki, przez co nie zagrał z Radomiakiem;
- Wiktor Długosz i Fabian Piasecki wrócili do treningów z drużyną;
- Szymon Czyż powinien wrócić do gry za trzy tygodnie;
- Adrian Gryszkiewicz i Daniel Szelągowski rozpoczęli rehabilitacje po zabiegach.

W najbliższej 28. kolejce Ekstraklasy Raków zmierzy się z Widzewem Łódź.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy