Raków Częstochowa z jeszcze jednym transferem?! „Marek Papszun naciska na ten ruch”

Raków Częstochowa z jeszcze jednym transferem?! „Marek Papszun naciska na ten ruch” fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe]

Raków Częstochowa stara się o nowego napastnika - poinformował Tomasz Włodarczyk. Na transfer bardzo mocno naciska trener Marek Papszun.

Raków Częstochowa u progu rundy wiosennej nie prezentuje się tak, jakby wymagali tego kibica. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna wprawdzie prowadzi w Ekstraklasie, ale w trzech spotkaniach zgromadził na swoim koncie tylko pięć punktów.

Między innymi dlatego coraz więcej mówi się o potencjalnych wzmocnieniach zespołu spod Jasnej Góry. Tylko dwa strzelone gole w rundzie wiosennej budzą mieszane uczucia.

Na myśl nasuwa się zatem potencjalny transfer napastnika, bo Vladislavs Gutkovskis oraz Sebastian Musiolik nie są gwarancją bramek. Do tego kontuzję odniósł Fabian Piasecki.

Według informacji, które podał w „Oknie Transferowym” Tomasz Włodarczyk, Raków nadal stara się sprowadzić nowego atakującego. W tym momencie brakuje wprawdzie konkretów, ale trener Marek Papszun bardzo mocno naciska na ten ruch.

W ostatnich tygodniach pod uwagę brany był Erik Expósito ze Śląska Wrocław. Kluby być może były w stanie się dogadać, ale weto postawił Hiszpan.

Raków ma zatem tydzień, by poczynić jeszcze jakieś transfery. Okno transferowe w naszym kraju zamyka się bowiem 22 lutego.

Lider Ekstraklasy swój kolejny mecz rozegra już w najbliższy weekend. Rywalem będzie Górnik Zabrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy