Raków Częstochowa z jeszcze jednym transferem?! „Marek Papszun naciska na ten ruch”

Raków Częstochowa z jeszcze jednym transferem?! „Marek Papszun naciska na ten ruch” fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe]

Raków Częstochowa stara się o nowego napastnika - poinformował Tomasz Włodarczyk. Na transfer bardzo mocno naciska trener Marek Papszun.

Raków Częstochowa u progu rundy wiosennej nie prezentuje się tak, jakby wymagali tego kibica. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna wprawdzie prowadzi w Ekstraklasie, ale w trzech spotkaniach zgromadził na swoim koncie tylko pięć punktów.

Między innymi dlatego coraz więcej mówi się o potencjalnych wzmocnieniach zespołu spod Jasnej Góry. Tylko dwa strzelone gole w rundzie wiosennej budzą mieszane uczucia.

Na myśl nasuwa się zatem potencjalny transfer napastnika, bo Vladislavs Gutkovskis oraz Sebastian Musiolik nie są gwarancją bramek. Do tego kontuzję odniósł Fabian Piasecki.

Według informacji, które podał w „Oknie Transferowym” Tomasz Włodarczyk, Raków nadal stara się sprowadzić nowego atakującego. W tym momencie brakuje wprawdzie konkretów, ale trener Marek Papszun bardzo mocno naciska na ten ruch.

W ostatnich tygodniach pod uwagę brany był Erik Expósito ze Śląska Wrocław. Kluby być może były w stanie się dogadać, ale weto postawił Hiszpan.

Raków ma zatem tydzień, by poczynić jeszcze jakieś transfery. Okno transferowe w naszym kraju zamyka się bowiem 22 lutego.

Lider Ekstraklasy swój kolejny mecz rozegra już w najbliższy weekend. Rywalem będzie Górnik Zabrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy