Ramsey odejdzie z Juventusu już latem?!

Ramsey odejdzie z Juventusu już latem?! fot. Juventus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Il Messaggero

Aaron Ramsey może w lipcu pożegnać się z Juventusem. Ekipa z Turynu będzie bowiem szukała oszczędności.

Obecnie niemalże w każdym zakątku świata wstrzymane zostały rozgrywki piłkarskie. Nie inaczej jest też we Włoszech, gdzie koronawirus zbiera wyjątkowo duże żniwo

Kluby zostały w ostatnich tygodniach odcięte od głównych źródeł dochodów: pieniędzy z biletów i środków pochodzących z praw telewizyjnych.

Taka sytuacja powoduje, że w lecie będą musiały nieco uszczuplić kadry. Do wspomnianej grupy zalicza się nawet zdecydowanie najbogatszy Juventus.

Zdaniem prasy na Półwyspie Apenińskim z zespołem może pożegnać się choćby Aaron Ramsey. Walijczyk, który trafił do Włoch w lipcu na zasadzie wolnego transferu, nie jest pierwszym wyborem Maurizio Sarriego, dlatego działacze mogą rozstać się z nim bez większego żalu.

Klub zapowiedział agentowi piłkarza, że jest gotów wysłuchać ofert, jakie wobec pomocnika mają inne kluby. Sprawa wydaje się rozwojowa.

Ramsey rozegrał w tym sezonie łącznie 24 mecze. Strzelił w nich cztery bramki. Do swojego dorobku dorzucił jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z Juventusem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy