Ramsey odejdzie z Juventusu już latem?!

Ramsey odejdzie z Juventusu już latem?! fot. Juventus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Il Messaggero

Aaron Ramsey może w lipcu pożegnać się z Juventusem. Ekipa z Turynu będzie bowiem szukała oszczędności.

Obecnie niemalże w każdym zakątku świata wstrzymane zostały rozgrywki piłkarskie. Nie inaczej jest też we Włoszech, gdzie koronawirus zbiera wyjątkowo duże żniwo

Kluby zostały w ostatnich tygodniach odcięte od głównych źródeł dochodów: pieniędzy z biletów i środków pochodzących z praw telewizyjnych.

Taka sytuacja powoduje, że w lecie będą musiały nieco uszczuplić kadry. Do wspomnianej grupy zalicza się nawet zdecydowanie najbogatszy Juventus.

Zdaniem prasy na Półwyspie Apenińskim z zespołem może pożegnać się choćby Aaron Ramsey. Walijczyk, który trafił do Włoch w lipcu na zasadzie wolnego transferu, nie jest pierwszym wyborem Maurizio Sarriego, dlatego działacze mogą rozstać się z nim bez większego żalu.

Klub zapowiedział agentowi piłkarza, że jest gotów wysłuchać ofert, jakie wobec pomocnika mają inne kluby. Sprawa wydaje się rozwojowa.

Ramsey rozegrał w tym sezonie łącznie 24 mecze. Strzelił w nich cztery bramki. Do swojego dorobku dorzucił jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z Juventusem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy