Rangersi ściągną reprezentanta Portugalii?

Rangersi ściągną reprezentanta Portugalii?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Daily Express

Jak podają brytyjskie media, Rangers FC chce sprowadzić latem Bruno Alvesa.

Szkoci niedawno wrócili do krajowej elity i pragną szybko odkurzyć rywalizację z Celtikiem, przez który zostali kilkukrotnie ośmieszeni w mijającym sezonie. Po problemach finansowych nie ma już śladu, więc zamierzają to zrobić poprzez sprowadzenie do składu kilku głośnych nazwisk.

Rangersi postarają się budować swoją nową drużynę od tyłu, a pierwszym dużym wzmocnieniem defensywy może być Bruno Alves. Trener Pedro Caixinha wierzy, że 35-latek może wnieść do szatni na Ibrox Stadium ogromne pokłady doświadczenia. 

Mistrz Europy z Francji występuje aktualnie w barwach Cagliari Calcio i ma pewną pozycję w zespole Serie A, a jego umowa wiąże go z Sardyńczykami jeszcze przez rok. Z tego powodu jego transfer może być dla „The Gers” nie lada wyzwaniem. 

Klub z Glasgow zajmuje w tej chwili trzecią pozycję w Scottish Premiership i musi oglądać plecy Celtiku oraz Aberdeen. Ich pozycja w tabeli nie oddaje jednak realnie sytuacji, w jakiej są Rangersi, gdyż tracą do lidera 36 punktów. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy