Rangnick flirtuje z klubami. „Chciałbym podjąć się kolejnej świetnej pracy”

Rangnick flirtuje z klubami. „Chciałbym podjąć się kolejnej świetnej pracy”
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sportschau Club

Ralf Rangnick pragnie ambitnego klubu jako kolejnego przystanku w karierze. Nie robi mu większej różnicy, czy będzie pracował jako trener, czy dyrektor sportowy.

W przypadku Borussii Mönchengladbach i Eintrachtu Frankfurt, z którymi Rangnick jest łączony, ma dostępne obie możliwości.

Zaledwie dwa tygodnie temu Rangnick stwierdził, że jego powrót do pracy w przyszłym sezonie jest „całkiem możliwy”. Teraz ponownie opowiada o swoich planach.

- Chciałbym podjąć się kolejnej świetnej pracy. Byłbym również szczęśliwy, mogąc pracować dla klubu o długiej tradycji, w którym niekoniecznie musisz zaczynać w trzeciej lub czwartej lidze – powiedział 62-latek.

Latem otwierają się przed Rangnickiem ciekawe możliwości. W Borussii Mönchengladbach stanowisko głównego trenera będzie wolne po tym, jak Marco Rose ogłosił, że odchodzi do BVB. Dyrektor sportowy „Źrebaków”, Max Eberl, niecierpliwie szuka następcy.

- Jestem przekonany, że Max ma dobre rozwiązanie w zanadrzu - stwierdził Rangnick, który być może sam czeka na telefon od niego.

Jeśli nie, dostępny jest także wakat w Eintrachcie Frankfurt. Po tym, jak dyrektor sportowy Fredi Bobic również ogłosił swoje odejście, Rangnick mógłby zająć jego miejsce.

62-latek ma spore doświadczenie jako dyrektor sportowy, bowiem w latach 2012-2019 piastował tę funkcję w RB Lipsk, a w latach 2012-2015 łączył to również z pracą na tym samym stanowisku w RB Salzburg. W związku z tym, zawiadowanie niezwykle ciekawym projektem Eintrachtu Frankfurt, z całą pewnością musi być dla Rangnicka kuszącą perspektywą.

Nie można jednak wykluczyć innych opcji, jak choćby przejęcie jednego z zasłużonych klubów, występujących obecnie w 2. Bundeslidze, jak np. Hamburger SV.

MICHAŁ NIKLAS

Więcej na temat: Ralf Rangnick Niemcy Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy