Rashica zagra w Premier League?!

Rashica zagra w Premier League?! fot. Milot Rashica [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Football Insider

Milot Rashica to cel transferowy Aston Villi, o czym informuje „Football Insider”.

Milot Rashica już od trzech sezonów jest jednym z liderów Werderu Brema. Choć na początku sezonu spisywał się nieco gorzej, to w ostatnich tygodniach znów wrócił na odpowiednie tory.

Nie można zatem wykluczyć, że latem wspólnie z agentem rozejrzą się za nowymi wyzwaniami. Chętnych na usługi reprezentanta Kosowa nie powinno zresztą zabraknąć.

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że 24-latka chętnie widziałyby u siebie takie podmioty jak między innymi Bayer Leverkusen oraz RB Lipsk. Wówczas jednak do niczego konkretnego nie doszło.

Skoro przedstawiciele Bundesligi nie wykazały się w tej kwestii konkretnością, to zawodnik wkrótce może wyemigrować do innej ligi. Tak przynajmniej twierdzi portal „Football Insider”. Jego zdaniem piłkarz przykuł uwagę Aston Villi.

Wspomniane źródło dodaje jednocześnie, że skrzydłowy, który może grać też, jako środkowy napastnik, znalazł się na krótkiej liście potencjalnych wzmocnień.

Rashica mógłby okazać się ciekawą opcją dla menadżera zespołu z Birmingham, Dean Smith. Anglik preferuje bowiem grę systemem 4-2-3-1, w którym zresztą atakujący miał okazję grywać.

Od początku swojego pobytu w Werderze 24-latek rozegrał łącznie 95 spotkań. W tym czasie strzelił 26 bramek oraz ma na swoim koncie 19 asyst.

Kontrakt wiąże go z niemieckim klubem do 30 czerwca 2022 roku, co oznacza, że najbliższe lato będzie tak naprawdę dla Werderu ostatnim momentem, aby zarobić na swoim zawodniku konkretną sumę pieniędzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy