Raúl bliski nowego klubu

Raúl bliski nowego klubu
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: El Nacional

Raúl González Blanco ponownie zmieni klub? Legenda Real Madryt CF jest blisko przejścia do jednego z zespołów North American Soccer League.

Doniesienia o ewentualnym przejściu hiszpańskiego napastnika do jednego z zespołów North American Soccer League mają swoje źródło u dyrektora sportowego New York Cosmos, Giovanniego Savarese.

- Zainteresowanie jest z obu stron, możliwość gry Raúla w naszym klubie jest realna. Jeśli dojdziemy do porozumienia to będzie bardzo interesujące, ze sportowego punktu widzenia bardzo ważne jest co będzie mógł zrobić dla nas na boisku, w szatni, na pewno wzbogaciłby naszą drużynę - powiedział w wywiadzie udzielonym „El Nacional” Savarese.

Dyrektor sportowy i równoczesny menadżer New York Cosmos twierdzi, że praca z takim zawodnikiem jak Raúl byłaby dla niego spełnieniem marzeń.

- Dla trenera to wspaniałe, kiedy ma w swojej drużynie zawodnika, który jest tak oddany piłce nożnej, jest szanowany na całym świecie i zrobił tyle dla światowej piłki. Mieć takiego zawodnika w zespole to sama przyjemność. Abstrahując od tego, co zrobił na boisku, jest też wielkim człowiekiem - dodał Savarese.

Kontrakt Raúla z katarskim Al Sadd wygasa pod koniec czerwca bieżącego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy