Raúl Jiménez blisko Juventusu. Wolverhampton już wyznaczyło następcę!

Raúl Jiménez blisko Juventusu. Wolverhampton już wyznaczyło następcę! fot. Premier League
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS | A Bola

„AS” donosi, że Juventus jest na dobrej drodze, aby wygrać walkę o Raúla Jiméneza. Zważywszy na ten fakt Wolverhampton Wanderers przyśpieszyło poszukiwania nowego atakującego i wygląda na to, że wkrótce ogłosi jego angaż.

„Stara Dama” od kilku dobrych tygodni rozglądała się za graczem, który znacząco mógłby wzmocnić jej siłę rażenia. Przez długi czas faworytem zarówno dyrekcji sportowej, jak i Maurizio Sarriego był Arkadiusz Milik, lecz przez przedłużające się negocjacje z SSC Napoli turyńczycy postanowili znaleźć inne możliwości.

Jedną z nich jest autor 26 trafień i 10 asyst w trwającym sezonie dla „Wilków”. Według „AS-a” w ostatnich godzinach oba kluby znacząco zbliżyły się do porozumienia w kwestii warunków transferu Meksykanina.

Pierwotnie Anglicy wycenili 29-latka na 100 milionów euro, a Włosi zaoferowali połowę tej kwoty. Wówczas dosyć nieoczekiwanie przedstawiciele ekip postanowili pójść na pewne ustępstwa, co sprawiło, że aktualnie są oni na dobrej drodze, aby sfinalizować całą operację. Wspomniane źródło utrzymuje, że ostatecznie Raúl Jiménez może kosztować Juventus 80 milionów euro.

Dodajmy, że jeśli istotnie piłkarz ten przybędzie do Serie A za powyższą sumę, stanie się najdroższym Meksykaninem w historii. Aktualnie dzierży on ten tytuł wespół z Hirvingiem Lozano, który przybył do SSC Napoli za 38 milionów euro. Jednocześnie będzie to największa operacja sprzedażowa dla Wolverhampton Wanderers i czwarty największy transfer w dziejach aktualnego mistrza Włoch.

Mając na uwadze powyższe informacje, przedstawiciel Premier League nie traci czasu i jak podaje z kolei „A Bola”, jest on o krok od sprowadzenia Paulinho. Napastnik Bragi w kampanii 2019/2020 rozegrał 48 spotkań, strzelił 25 goli oraz posłał 9 kluczowych podań.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy