Rayan Aït-Nouri obiera kurs na zimowy transfer. Jest gotowy opuści Wolverhampton

Rayan Aït-Nouri obiera kurs na zimowy transfer. Jest gotowy opuści Wolverhampton fot. Wolverhampton Wanderers
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Foot Mercato

Rayan Aït-Nouri nie jest zadowolony z pozycji zajmowanej w Wolverhampton i przychylnym okiem spogląda w kierunku zainteresowania jego osobą przez OGC Nice - poinformowali Santi Aouna oraz Sebastien Denis z „Foot Mercato”.

21-letni zawodnik wprowadził się udanie do futbolu na seniorskim poziomie. Skrzętnie skorzystali z tego działacze „Wilków”, wyciągając obiecującego piłkarza z Angers za nieco ponad jedenaście milionów euro.

W tej sytuacji należało przypuszczać, że były młodzieżowy reprezentant Francji i prawdopodobny przyszły członek seniorskiej kadry Algierii pozwoli w niedalekim czasie zainkasować Wolverhampton pokaźną sumę z tytułu jego sprzedaży.

Rayan Aït-Nouri mógł do niedawna liczyć na stosunkowo regularną grę w barwach angielskiego klubu, ale uległo to zmianie po zwolnieniu menedżera Bruno Lage'a. I teraz po nastaniu rządów Julena Lopeteguiego niewiele wskazuje na to, by sprawy wróciły na właściwe tory dla nominalnego lewego obrońcy.

Z tego też powodu 21-latek skłania się ku opuszczeniu „Wilków” w trakcie zimowego okna transferowego po tym, jak pojawiło się zainteresowanie jego usługami ze strony OGC Nice.

Santi Aouna oraz Sebastien Denis z „Foot Mercato” przekonują, że ekipa z Ligue 1 powinna wkrótce przejść do konkretnych rozmów z Wolverhampton, które nie powinno robić zbyt dużych problemów zawodnikowi z zaliczeniem przeprowadzki w połowie obecnego sezonu.

Aït-Nouri wystąpił w trzynastu spotkaniach w trwających rozgrywkach, notując w nich trafienie oraz asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy