Real Betis zainteresowany... siedmioma piłkarzami Barcelony

Real Betis zainteresowany... siedmioma piłkarzami Barcelony
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Jak pisze kataloński „Sport”, Real Betis jest przekonany, że dobre relacje z Barceloną pozwolą mu pozyskać latem kilku zawodników „Dumy Katalonii”.

W Andaluzji występują obecnie wypożyczeni z Barcelony Carles Aleñá oraz Emerson. Działacze Betisu chcą przedłużyć pobyt w klubie tego pierwszego i już zaczęli nad tym pracować. To jednak nie koniec.

Klub z Sewilli jest zainteresowany sprowadzeniem z powrotem do drużyny Juniora Firpo, którego w zeszłym roku sprzedał Barcelonie za 12 milionów euro. Betis wierzy, że uda się go wypożyczyć z opcją wykupu. Katalończycy zapewne woleliby rozstać się z nim definitywnie. Czas pokaże, czy strony dojdą do porozumienia.

Prowadzący Betis Rubi chętnie widziałby w swoim zespole 20-letniego Riquiego Puiga i poinformował już o tym władze klubu. Andaluzyjczycy w mniej lub bardziej formalny sposób zapytali również Barcelonę o 17-letniego Ansu Fatiego, 17-letniego Pedriego oraz 20-letniego Trincão. Dwóch ostatnich dołączy do katalońskiego klubu latem. Betis uważa, że ogrywanie się w jego barwach może im tylko pomóc.

Do tego dochodzi jeszcze 21-letni Álex Collado, który występuje w rezerwach Barcelony. Betis zdaje sobie jednak sprawę z tego, że chcą go też Celta Vigo oraz Villarreal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy