Real Madryt: Carlo Ancelotti skreślił pierwszego piłkarza

Real Madryt: Carlo Ancelotti skreślił pierwszego piłkarza fot. Antonio Balasco / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Takefusa Kubo nie będzie widniał w planach Carlo Ancelottiego na nadchodzący sezon Realu Madryt - poinformowała „Marca”.

Włoski szkoleniowiec zabrał się ostro do pracy po oficjalnym przejęciu sterów nad „Królewskimi” po odejściu Zinédine'a Zidane'a i w pierwszej kolejności przyjrzał się zawodnikom, których miałby do dyspozycji w najbliższych rozgrywkach.

Dziennikarze „Marki” przekonują, że spośród nich najmniejszych zainteresowaniem ze strony utytułowanego trenera cieszy się Takefusa Kubo, który ponownie otrzyma „zielone światło” na opuszczenie „Królewskich”.

Japończyk jest w dalszym ciągu uważany za wielce obiecującego zawodnika, ale przy obecnej kadrze Realu Madryt nie miałby większych szans na regularną grę, ponieważ Carlo Ancelotti zamierza stawiać częściej na innych piłkarzy.

20-letni skrzydłowy z identycznych względów rozstał się już trzykrotnie z hiszpańską drużyną na rzecz występów w Mallorce, Villarrealu i Getafe. W tych dwóch ostatnich klubach spędził ostatni sezon, rozgrywając dla nich łącznie 37 spotkań, zdobywając dwie bramki oraz notując cztery asysty.

Kubo nie powinien narzekać na brak zainteresowania ze strony innych zespołów rywalizujących w LaLidze i w pozostałych czołowych lig europejskich.

Wkrótce powinniśmy poznać kolejne kadrowe decyzje Ancelottiego i Realu Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy