Real Madryt chciał zakupić gwiazdę Lazio

Real Madryt chciał zakupić gwiazdę Lazio
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: 1900 TV

Jeden z agentów FIFA wyjawił, że jeśli Carlo Ancelotti nadal pełniłby funkcję trenera Realu Madryt, to Lazio sprzedałoby im Felipe Andersona w lecie tego roku.

Brazylijski talent był również obserwowany przez Manchester United, ale włodarze „Biancocelestich” odrzucili ich zapytanie i przedłużyli kontrakt z ofensywnym pomocnikiem do 2020 roku.

- Myślałem, że Anderson to szaleniec, ale okazało się, iż był znakomitym zakupem Lazio — oświadczył agent Dario Canovi w rozmowie ze stacją telewizyjną 1900 TV. - W kwietniu Ancelotti wspominał mi o nim. Jeśli pozostałby on trenerem Realu, to „Królewscy” złożyliby ofertę za Felipe, której działacze Lazio nie mogliby odrzucić — dodał.

- Niestety, w przypadku Lazio historia kołem się toczy. Kiedy klub potrzebuje wielkich inwestycji, dzieje się dokładnie na odwrót. Muszą wydać trochę pieniędzy, jeśli myślą o Lidze Mistrzów, ale tego nie zrobili i plan spalił na panewce — dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy