Real Madryt: Florentino Pérez osobiście negocjuje z Al-Khelaifim w sprawie Mbappé

Real Madryt: Florentino Pérez osobiście negocjuje z Al-Khelaifim w sprawie Mbappé
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Eurosport

Florentino Pérez osobiście pracuje nad ściągnięciem Kyliana Mbappé do Realu Madryt - informuje Eurosport.

Kontrakt francuskiego napastnika z PSG wygasa 30 czerwca 2022 roku. Klub z Paryża prowadzi z nim rozmowy w sprawie przedłużenia współpracy, ale na razie nie osiągnięto żadnego porozumienia. Co więcej, sam Mbappé miał dać do zrozumienia władzom aktualnego zespołu, że raczej nie złoży podpisu pod nowym dokumentem. Informacje na temat tego, iż chciałby podjąć nowe wyzwanie, pojawiały się już wcześniej.

W siedzibie Realu Madryt „nie mówi się o Mbappé”. Sternicy hiszpańskiego klubu chcą bowiem uniknąć jakichkolwiek medialnych przecieków. Pérez zamierza jednak pozyskać 21-latka i wokół przeprowadzenia hitowej operacji panuje coraz większy optymizm.

Mbappé i działacze Realu nie mają bezpośredniego kontaktu. Madrytczycy nie chcą prowadzić oficjalnych rozmów z zawodnikiem związanym umową z innym klubem. Gracz rozmawia za to z prowadzącym „Królewskich” Zinédine’em Zidane’em.

Pérez osobiście negocjuje z kolei z Nasserem Al-Khelaifim. Real chce zapłacić za Mbappé około 100 milionów euro, ale nie więcej niż 120. Swego czasu PSG przelało na konto AS Monaco większą kwotę, ale swoje może zrobić wygasający kontrakt napastnika.

Real działa dyskretnie, cierpliwie i z determinacją. PSG jeszcze przez kilka miesięcy zapewne będzie próbowało przedłużyć współpracę ze swoją gwiazdą, ale jeśli Mbappé nie złoży podpisu, transfer do Hiszpanii stanie się bardzo realny.

PSG skontaktowało się z ojcem Messiego. Chce Argentyńczyka

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy