Real Madryt: Jović spróbuje sił w nowej lidze? Po znajomości!

Real Madryt: Jović spróbuje sił w nowej lidze? Po znajomości! fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mundo Deportivo

Real Madryt chciałby jak najszybciej pożegnać się z Luką Joviciem, a szansą na to może być zainteresowanie ze strony AS Monaco, informuje „Mundo Deportivo”.

Po bardzo udanym okresie spędzonym w Eintrachcie Frankfurt, Jović przenosił się do „Królewskich” jako potencjalna przyszła gwiazda. Napastnik szybko natrafił jednak na problemy, które nie pozwalały mu złapać optymalnej formy. Mimo dopiero 23 lat na karku Serb jest uznawany za jedną z największych transferowych porażek madrytczyków w ostatnich latach.

Do stolicy Hiszpanii przybył nowy trener, Carlo Ancelotti, i on jednak nie widzi w zawodniku wzmocnienia swojego składu. Piłkarz wciąż wierzy, że może się odbudować i udowodnić swoją wartość, lecz Real Madryt zupełnie go już skreślił i udostępnił innym klubom na rynku transferowym.

Niektóre kluby nieco nieśmiało przyglądają się powodom niepowodzeń Jovicia w barwach „Los Blancos”, a zawodnik najchętniej wróciłby do Frankfurtu, jeśli już gdziekolwiek miałby odchodzić. Swoje trzy grosze zamierza wnieść jednak były trener utalentowanego napastnika, Niko Kovač.

Chorwat prowadzi obecnie AS Monaco, ale jest przekonany, że pod jego wodzą Serb mógłby wrócić na właściwe tory. Jego zespół niedawno opuścił Stevan Jovetić, zatem Jović mógłby się okazać idealnym następcą Czarnogórca.

Jak wspomniano, piłkarz najchętniej dałby sobie jeszcze jedną szansę na przekonanie do siebie trenerów Realu Madryt, może być jednak o to trudno. W takich okolicznościach osoba Kovača mogłaby okazać się kluczowym czynnikiem przy dokonaniu transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy