Real Madryt ma plan na Mbappé. PSG zgodzi się na jego sprzedaż?!

Real Madryt ma plan na Mbappé. PSG zgodzi się na jego sprzedaż?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Przedstawiciele Paris Saint-Germain mogą rozważyć ewentualną sprzedaż Kyliana Mbappé do Realu Madryt, jeśli druga strona włączy w całą transakcję osobę Viníciusa Júniora - informuje „AS”.

Reprezentant Francji jest już od dłuższego czasu typowany na priorytetowy cel „Królewskich” na nadchodzące letnie okienko transferowe.

Do tej pory panowało w mediach przekonanie, że ekipa z Parc des Princes nie zamierza w żadnym wypadku rozstawać się z utalentowanym napastnikiem i szykuje dla niego nową umowę na lepszych warunkach finansowych, która ma mu zagwarantować dołączenie do grona jednych z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie.

Właściciele PSG liczą, że ewentualne przedłużenie kontraktu skutecznie zniechęci przedstawicieli Realu Madryt do toczenia dalszej walki o pozyskanie Kyliana Mbappé.

Sam zainteresowany nie przejawia obecnie chęci do zawarcia nowego porozumienia z aktualnym pracodawcą, co daje nadzieję zespołowi z Estadio Santiago Bernabéu na zrealizowanie swojego planu.

Dziennikarze „AS-a” uważają, że ten może zostać wcielony w życie tylko pod jednym warunkiem, który zakłada włączenie w całą transakcję osoby Viníciusa Júniora.

Wielkim zwolennikiem talentu prezentowanego przez Brazylijczyka jest Leonardo. Jego rodak i zarazem dyrektor sportowy aktualnego mistrza Francji przejawiał zainteresowanie 19-letnim skrzydłowym już w trakcie minionego letniego okienka transferowego, kiedy to „Królewscy” skłaniali się ku pozyskaniu Neymara. Wówczas kierownictwo PSG oczekiwało od drugiej strony nie tylko gotówki, ale i utalentowanego jednokrotnego reprezentanta „Canarinhos”. Drużyna z Hiszpanii nie zgodziła się na podjęcie rozmów na zaproponowanych warunkach i z tego też temat przenosin wspomnianego gwiazdora upadł.

Teraz podane wyżej źródło przekonuje, że Real Madryt zmienił swoje stanowisko w stosunku do Viníciusa Júniora i może wykorzystać go do sprowadzenia Kyliana Mbappé. Brazylijczyk nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem Zinédine'a Zidane'a, który z kolei jest „zakochany” w swoim rodaku i z wielką chęcią powitałby go na Estadio Santiago Bernabéu.

Obecnie nic nie wskazuje na to, aby Paris Saint-Germain przystało na taką wymianę z dodatkową dopłatą, ale jeżeli reprezentant Francji w dalszym ciągu nie będzie chciał podpisać nowej umowy i wyrazi chęć do zmiany pracodawcy, to wówczas realizacja takiego scenariusza stanie się bardzo realna.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Willian w pełni dogadany z Arsenalem Willian w pełni dogadany z Arsenalem OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy