Real Madryt ma problem. „Królewscy” boją się o Viníciusa Júniora

2018-02-12 14:59:33; Aktualizacja: 6 lat temu
Real Madryt ma problem. „Królewscy” boją się o Viníciusa Júniora Fot. Transfery.info

Jak podaje „Marca”, Real Madryt poważnie obawia się o zdrowie Viníciusa Júniora.

Mistrzowie Hiszpanii zapewnili sobie transfer Brazylijczyka jużkilka miesięcy temu. „Królewscy” zaoferowali za niego Flamengo45 milionów euro. Z racji tego, że atakujący, który najczęściejwystępuje na lewym skrzydle, jest jeszcze niepełnoletni, jegoprzeprowadzka na Santiago Bernabéu została przesunięta w czasie.Według „Marki” od momentu dojścia do porozumienia zbrazylijskim klubem madrytczycy mocno przeżywają każdy występmłodego zawodnika.

Wśród działaczy Realu panujeprzekonanie, że po ogłoszeniu wielkiego transferu Viniciusa stałsię on głównym celem do niesportowych ataków dla rywali Flamengo.Przeciwnicy nie oszczędzają 17-latka, co można było zaobserwowaćm.in. w trakcie sobotniego meczu rozgrywek stanowych z Botafogo(3:1).

W tym momencie Real oczywiście nie może nic zrobić.Madrytczycy przekazują jedynie Brazylijczykowi wskazówki dotyczącepracy nad tężyzną fizyczną, licząc, że do lata nie odniesie onżadnej poważnej kontuzji.

Choć początkowo wydawało się,że po letnich przenosinach do Madrytu Vinicius natychmiast zostaniez powrotem wypożyczony do Flamengo, szanse na to są coraz mniejsze.Już kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że „Królewscy”będą dążyć do natychmiastowego włączenia go do swojego pierwszegozespołu.