Real Madryt: Marco Asensio niezadowolony. Zaczyna myśleć o zmianie klubu

Real Madryt: Marco Asensio niezadowolony. Zaczyna myśleć o zmianie klubu fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: El Larguero

Marco Asensio nie jest zadowolony z roli pełnionej w Realu Madryt prowadzonym przez Carlo Ancelottiego i jeżeli ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie, to zacznie nastawiać się w niedalekim czasie na opuszczenie klubu - poinformowano w programie „El Larguero” w Cadena SER.

Ofensywny zawodnik uchodził nie tak dawno za jedną z większych nadziei „Królewskich” i do momentu zerwania więzadła krzyżowego w kolanie prezentował się bardzo przyzwoicie w szeregach utytułowanego klubu.

Po wyleczeniu urazu ma jednak olbrzymi kłopot z odzyskaniem formy prezentowanej przed kontuzją i na domiar złego nie potrafi obecnie odnaleźć się w taktyce preferowanej przez Carlo Ancelottiego, dlatego jest u niego tylko rezerwowym.

25-letni zawodnik jest rozczarowany takim obrotem spraw i według informacji przekazanych w programie „El Larguero” w Cadena SER, zaczyna z tego powodu coraz poważnie zastanawiać się nad ewentualnym przedwczesnym zakończeniem współpracy z Realem Madryt.

Marco Asensio jest na razie jeszcze daleki od podjęcia tak radykalnego kroku, ale jeżeli na dalszym etapie trwających rozgrywek będzie nadal wchodził na boisko jedynie z ławki rezerwowych i to jako jeden z piłkarzy z środka pola, a nie z ofensywnego tercetu, to wówczas letni transfer z jego udziałem stanie się bardzo prawdopodobny,

26-krotny reprezentant Hiszpanii wystąpił w czterech meczach w tym sezonie (wszystkie rozpoczynał na ławce rezerwowych) i przed jego rozpoczęciem cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony rodzimych oraz zagranicznych ekip, ale wtedy nie rozważał nawet kontynuowania swojej kariery w innym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy