Real Madryt: Na Viníciusie i Reinierze się nie skończy. „Królewscy” zaklepali trzecią gwiazdkę Flamengo

Real Madryt: Na Viníciusie i Reinierze się nie skończy. „Królewscy” zaklepali trzecią gwiazdkę Flamengo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Real Madryt będzie w najbliższych miesiącach uważnie przyglądał się rozwojowi Lincolna, do którego transferu ma pierwszeństwo.

Ekipa z Estadio Santiago Bernabéu pozyskała w ostatnim czasie już dwóch utalentowanych zawodników z zespołu z Rio de Janeiro. Są nimi Vinícius Junior (za 45 milionów euro) i Reinier (za 30 milionów euro).

Wiele jednak na to wskazuje, że za kilka, a może kilkanaście miesięcy dołączy do nich kolejna wschodząca gwiazda brazylijskiego futbolu, za jaką jest uważany Lincoln.

„Mundo Deportivo” uważa, że 19-letni napastnik znalazł się pod ścisłą obserwacją wysłanników Realu Madryt, którzy przy okazji realizacji transferu wspomnianego Reinera mieli sobie zapewnić prawo do pierwokupu młodzieżowego reprezentanta „Canarinhos”.

Niektóre źródła podają, że „Królewscy” muszą być przygotowani na wyłożenie 54 milionów euro za tego zawodnika, ponieważ taka suma wykupu została zawarta w kontrakcie młodego snajpera z Flamengo, obowiązującego do końca 2023 roku.

Lincoln był do tej pory stopniowo wprowadzany do pierwszej drużyny z Rio de Janeiro, co pokazuje fakt, że w minionym sezonie rozegrał szesnaście spotkań dla „Szkarłatno-Czarnych”, w których zdobył trzy gole oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy