Real Madryt nastawiony na sprzedaż Luki Jovicia

Real Madryt nastawiony na sprzedaż Luki Jovicia fot. Eintracht Frankfurt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS | Bild

Luka Jović latem ma definitywnie pożegnać się z Realem Madryt - uważa „AS”.

Serb miał być następcą Karima Benzemy, ale zamiast rozwijać umiejętności u boku Francuza, zanotował ogromny zjazd formy. Miewał co prawda przebłyski, jak asysta w meczu z Sevillą po zagraniu piętą - na klub tej klasy to jednak za mało.

Oprócz przeciętnej dyspozycji atakujący nie potrafił zasymilować się z grupą, wystawiał reputację pracodawcy na szwank poprzez pozaboiskowe wybryki, a także nie dogadywać się z trenerem. Konsekwencją tego było wypożyczenie.

Luka Jović wrócił do Eintrachtu Frankfurt i wydawało się, że z miejsca odżył. Dwa gole w debiucie, a do tego jeszcze jedno trafienie. Problem w tym, że od sześciu spotkań nie znalazł on drogi do bramki rywali.

„Bild” nie tak dawno poinformował, że niemiecki klub chciałby zatrzymać 23-latka, ale posucha bramkowa może wpłynąć na jego przyszłe plany. „AS” donosi, że Real Madryt jest zaniepokojony postawą zawodnika.

Mistrz Hiszpanii chce sprzedać środkowego napastnika rodem z Bałkanów, a cel to odzyskanie jak największej części z zainwestowanych latem 2019 roku pieniędzy. Jeśli jednak Jović nie wróci do strzelania, może być o to ciężko.

Zimą o reprezentanta Serbii mocno zabiegał AC Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy