Real Madryt nie wyklucza sprzedaży Ferlanda Mendy’ego

Real Madryt nie wyklucza sprzedaży Ferlanda Mendy’ego fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Umowa Ferlanda Mendy’ego z Realem Madryt wygasa 30 czerwca 2025 roku. Przyszłość Francuza najpewniej wyjaśni się już najbliższego lata. Pod uwagę brana jest sprzedaż - informuje Relevo.com.

Lewy obrońca znalazł się w kadrze na Superpuchar Hiszpanii, ale jego występ w dzisiejszym meczu półfinałowym z Valencią stoi pod znakiem zapytania. Piłkarz nie trenuje na pełnych obrotach, gdyż doskwiera mu uraz łydki.

Władze Realu Madryt irytuje sytuacja Francuza, który już nie po raz pierwszy doznaje kontuzji przed ważnym spotkaniem, a wówczas jego rekonwalescencja się przedłuża. W czym tkwi problem?

Relevo.com informuje, że 27-latek w dzieciństwie miał problemy z biodrem, a później doszły do tego kłopoty z piszczelami. To prowadzi do częstych urazów mięśniowych, co jest efektem przeciążenia innych partii ciała.

Idąc tym tropem, „Królewscy” mają wątpliwości dotyczące przyszłości Ferlanda Mendy’ego.

Chociaż sztab szkoleniowy jest zadowolony z defensora, klub uważa, że piłkarz ten nie może zapewnić drużynie stabilizacji na lewej stronie obrony.

Według wspomnianego źródła w biurach mistrza Hiszpanii panuje przekonanie, że nie ma co zwlekać ze sprzedażą reprezentanta „Trójkolorowych”. Wszystko wyjaśni się już podczas najbliższego lata.

Mendy w tym sezonie rozegrał 19 spotkań i zanotował asystę. Stosunkowo często był jednak zmieniany przed czasem, co z jednej strony pokazuje, że Carlo Ancelotti dostrzega u zawodnika spadki koncentracji, a z drugiej strony obawia się jego urazu, stąd dmuchanie na zimne.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy