Real Madryt: Problemów ciąg dalszy. Jović kontuzjowany

Real Madryt: Problemów ciąg dalszy. Jović kontuzjowany
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Serbia | AS

Luka Jović doznał kontuzji w meczu reprezentacji Serbii z Portugalią.

„Królewscy” mogą mówić o niesamowitym pechu. Od samego początku przygotowań do obecnego sezonu trener Zinedine Zidane zmagał się z plagą kontuzji, szczególnie tych o podłożu mięśniowym. Jest to o tyle zaskakujące, iż tego typu urazy zazwyczaj pojawiają się dopiero w późniejszych etapach sezonu. Problemów jednak ciąg dalszy, ponieważ pojawiają się nowe kontuzje.

Najnowszą ofiarą jest Luka Jović, który już wcześniej zmagał się z problemami mięśniowymi. Serb doznał kontuzji w lipcu, ale udało mu się z nią uporać na tyle, by móc być rozważanym przy wyborze składu. Stopniowo grał już coraz więcej, ale do urazu doszło tym razem na zgrupowaniu reprezentacji.

Serbska federacja piłkarska informuje w swoim komunikacie, iż uraz jest następstwem kontuzji, którą Jović miał już wcześniej. Tamtejsi lekarze twierdzą, że napastnik trafił na zgrupowanie nie w pełni wyleczony, ale znajdował się już na dobrej drodze ku pełnemu zdrowiu. W starciu z Portugalią wszedł na boisko na raptem kilka ostatnich minut, lecz to wystarczyło, by kontuzja powróciła.

Na razie nie wiadomo, jak poważny jest to uraz. Serbowie twierdzą, że występ ich gwiazdy w starciu z Luksemburgiem jest wykluczony i pojawiają się sugestie, iż piłkarz może pauzować około dwóch tygodni. Wkrótce powinien udać się do Madrytu, by mogli się nim zająć klubowi lekarze. „Los Blancos” mają nadzieję, że to nic poważnego, bowiem w ostatnim czasie Zidane coraz bardziej zdecydowanie stawiał na Jovicia.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy