Real Madryt: Problemów ciąg dalszy. OFICJALNIE: Obrońca wypada z gry nawet do końca roku!

Real Madryt: Problemów ciąg dalszy. OFICJALNIE: Obrońca wypada z gry nawet do końca roku! fot. FotoPyk
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Real Madryt

Real Madryt po zremisowanym 2-2 meczu z Club Brugge musiał pogodzić się nie tylko ze stratą punktów, ale też z kolejnymi problemami zdrowotnymi swoich piłkarzy.

Już wcześniej informowaliśmy, że Thibaut Courtois musiał w przerwie opuścić boisko ze względu na problemy żołądkowe spowodowane wirusem (https://transfery.info/aktualnosci/real-madryt-courtois-zmieniony-w-przerwie-meczu-ligi-mistrzow-przeciwko-club-brugge-znana-przyczyna/129248). Teraz okazuje się, że z gry na zdecydowanie dłużej wypadnie Nacho Fernández.

29-letni lewy obrońca uszkodził więzadło poboczne prawego kolana. Wedle pierwszych prognoz przerwa potrwa przynajmniej dziesięć tygodni. Zdaniem radia COPE zawodnika nie zobaczymy już nawet w tym roku.

Nacho w ostatnich meczach zaczął pojawiać się w pierwszym składzie Realu (w derbach oraz przeciwko Osasunie) - głównie przez problemy zdrowotne Marcelo i Ferlanda Mendy'ego.

We wtorek przebywał na boisku do końca pierwszej połowy. Wydawało się, że Zinedine Zidane zmienił go na Marcelo ze względów taktycznych, jednak okazało się, że prawdziwym powodem była bardzo poważna kontuzja.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy