Real Madryt przyśpiesza w sprawie Camavingi. Oferta w przygotowaniu

Real Madryt przyśpiesza w sprawie Camavingi. Oferta w przygotowaniu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Według RMC Sport Real Madryt przygotowuje ofertę za Eduardo Camavingę.

Kilka dni temu „Marca” pisała, że latem „Królewscy” będą zaciskali pasa i raczej nie przeprowadzą ani jednego dużego transferu. RMC Sport przedstawia sprawę nieco inaczej. Zdaniem tego źródła madrytczycy przyśpieszają rozmowy dotyczące pozyskania Camavingi. Oferta może zostać wysłana do Rennes w najbliższych tygodniach. Real doskonale zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że za rok defensywny pomocnik może być wyceniany na jeszcze większe pieniądze niż obecnie.

- To przyszła gwiazda środka pola europejskiej piłki. Chcemy go pozyskać i zatrzymać w klubie na bardzo długo. To nasz priorytet. Zakup w tym roku może być korzystniejszy. Niewykluczone, że za kilkanaście miesięcy po występach w Lidze Mistrzów będzie wart dwa razy więcej - powiedziała RMC osoba będąca blisko władz Realu.

„Królewscy” zintensyfikowali więc negocjacje z przedstawicielami Camavingi. W Madrycie nikt nie ma wątpliwości odnośnie słuszności takiego transferu. Zinédine Zidane od dawna jest wielkim fanem umiejętności pomocnika.

Problem jest jeden. Czynnik, który pobudził do działania Real, a więc awans Rennes do eliminacji Ligi Mistrzów, jednocześnie działa na jego niekorzyść. Władze francuskiego klubu tym bardziej nie chcą bowiem żegnać się ze swoją gwiazdką. Rodzina Pinault na brak środków nie narzeka i sprzedaż Camavingi nie jest im potrzebna.

Czas pokaże, czy 60-70 milionów euro, które chce zaoferować Real, wystarczy. Zdaniem francuskich dziennikarzy - raczej nie.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO] Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy