Real Madryt przystępuje do walki o Ferrana Torresa

Real Madryt przystępuje do walki o Ferrana Torresa
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS

Real Madryt przeczesuje rynek w poszukiwaniu wzmocnień i zwrócił szczególną uwagę na Ferrana Torresa z Valencii.

Skrzydłowy „Nietoperzy” spisuje się znakomicie jak na 19-latka. Pomimo młodego wieku stał się podstawowym wyborem na Mestalla i śmiało może myśleć o wielkiej karierze. Jego usługami zainteresowały się już między innymi Borussia Dortmund czy też Juventus FC, a teraz dołącza do nich również Real Madryt, który niegdyś... przyspieszył jego piłkarski rozwój.

„AS” informuje, że działacze „Królewskich” zarzucili sieci na młodego Hiszpana i to zresztą nie pierwszy raz. Pierwszy raz zainteresowali się nim, kiedy gracz miał jeszcze niespełna 12 lat i ponawiali próby cztery lata później oraz w kolejnej kampanii. Pod wpływem coraz większego nacisku Valencia zdecydowała się dać graczowi szansę w pierwszej drużynie, co Torres w pełni wykorzystał.

Madrytczycy nie zrezygnowali jednak z utalentowanego skrzydłowego, widząc w nim świetną opcję do wzmocnienia ataku. Z drużyny w niedalekim czasie powinien odejść Gareth Bale, zatem 19-latek mógłby zostać jego następcą.

Jak na razie „Los Che” nie chcą nawet myśleć o sprzedaży i starają się jak najszybciej dojść do porozumienia ze swoim wychowankiem w kwestii nowej umowy. Obecna obowiązuje do końca czerwca 2021 roku, a wpisana w nią została klauzula wykupu w wysokości 100 milionów euro. Ekipa z Walencji chce ją oczywiście podwyższyć, by mieć pewność, że potencjalna sprzedaż będzie zależna wyłącznie od klubu.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy