Real Madryt: Sześć niewiadomych w kadrze przed sezonem 2022/2023

Real Madryt: Sześć niewiadomych w kadrze przed sezonem 2022/2023 fot. Songquan Deng / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca

Real Madryt podczas nachodzącego okna transferowego może opuścić sześciu piłkarzy, w tym Marco Asensio - podaje „Marca”.

Po rozstaniu z Garethem Bale’em, Isco oraz Marcelo, co zostało już potwierdzone, „Los Blancos” zastanawiają się nad przyszłością sześciu innych zawodników.

30 czerwca 2023 roku wygasają umowy Marco Asensio i Daniego Ceballosa, a klub wciąż nie zdecydował, czy zaproponować im przedłużenie współpracy.

Z jednej strony byli oni ważni dla Carlo Ancelottiego podczas minionego sezonu i gdyby to trener miał decydować, na pewno chciałby pozostania obu Hiszpanów. Real Madryt jest jednak w trakcie przebudowy zespołu, a skrzydłowy oraz środkowy pomocnik mogą być jej częścią. To również ostatnia szansa na jakikolwiek zarobek.

Jeśli zostaną, na pewno nie będą odgrywać kluczowych ról. Niewykluczone zatem, że w tej sytuacji sami zechcą zmienić otoczenie.

Drugą problematyczną kwestią jest sytuacja Andrija Łunina. Ukraiński bramkarz chciałby grać więcej i nie miałby nic przeciwko definitywnemu rozstaniu. Z kolei klub wolałby przedłużyć z nim umowę, aby zaraz potem go wypożyczyć.

W nieco łatwiejszym położeniu są władze „Królewskich” wobec przyszłości Jesúsa Vallejo, Luki Jovicia oraz Mariano Díaza. Cała trójka nie znajduje się w planach madryckiej ekipy.

Jak informuje „Marca”, paradoksalnie najłatwiej będzie się pozbyć jednokrotnego reprezentanta Dominikany. Chociaż w poprzednim latach odrzucał on oferty, tym razem przekazał swojemu pracodawcy, że zamierza dokonać przeprowadzki.

Pozostała dwójka jeszcze nie dokonała wyboru, ale wydaje się, że Real Madryt zrobi wszystko, aby tym razem pozbyć się obu graczy definitywnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy