Real Madryt w ofensywie. Przygotowana nowa oferta za Pogbę

Real Madryt w ofensywie. Przygotowana nowa oferta za Pogbę
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mundo Deportivo

Real Madryt jest gotowy do mocnego uderzenia w sprawie Paula Pogby.

Temat odejścia pomocnika z Manchesteru United przewija się w prasie od wielu miesięcy, ale teraz transfer wydaje się znacznie bardziej prawdopodobny niż kiedykolwiek wcześniej. Agent Mino Raiola otwarcie wyznał, że piłkarz chce odejść i trwają prace nad transferem. „Czerwone Diabły” nadal nie zamierzają oddawać zawodnika za bezcen, lecz ich opór starają się przełamać „Królewscy”.

Były gracz Juventusu jest na szczycie listy życzeń Zinedine'a Zidane'a, który nie wyobraża sobie swojego składu bez Pogby. Dyrekcja klubu stara się spełnić jego oczekiwania, choć nie podobają jej się żądania ekipy z Old Trafford. „Mundo Deportivo” informuje, że Real Madryt chce nieco zbić te wymagania i przygotował ofertę w wysokości 80 milionów euro, a do tego karta zawodnicza Isco lub Garetha Bale'a.

To włodarze z Manchesteru mieliby wybrać, który z zawodników miałby się przenieść na Wyspy. Zanim jednak oferta zostanie oficjalnie przedstawiona, „Los Blancos” czekają na konkretny znak ze strony Pogby. Francuz nie chce jechać na zgrupowanie swojego zespołu do Azji, ale Realowi to nie wystarcza.

Odpowiednią presję na klubie miałoby wywrzeć transfer request. Jak do tej pory 26-latek nie chciał posuwać się aż do tego i wolał załatwić sprawę polubownie, niewykluczone jednak, że w obliczu oporu ze strony United może być zmuszony do złożenia oficjalnej prośby o transfer.

„Królewskim” zależy na czasie, ponieważ zdają sobie sprawę, iż za rogiem czyha także Juventus. Mistrzowie Włoch od dawna obserwują Pogbę, licząc na jego powrót, a sam zawodnik ma preferować właśnie ten kierunek. Najprawdopodobniej „Bianconeri” również będą chcieli zbić kwotę dołączając do oferty zawodników na wymianę.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy