Real Madryt wykorzysta Garetha Bale'a? Może dojść do hitowej wymiany z Tottenhamem!

Real Madryt wykorzysta Garetha Bale'a? Może dojść do hitowej wymiany z Tottenhamem!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matt Law (The Telegraph)

Real Madryt ma być skłonny do wytransferowania Garetha Bale'a do Tottenhamu i chciałby, aby w przeciwnym kierunku za Walijczyka powędrował Delle Alli - poinformował Matt Law z „The Telegraph”.

Od dobrych kilku miesięcy nie jest żadną tajemnicą fakt, że doświadczony skrzydłowy nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem w oczach Zinédine'a Zidane'a i dlatego przedstawiciele „Królewskich” pozbyliby się z wielką chęcią zawodnika obciążającego w znaczącym stopniu klubowy budżet.

Niewykluczone, że wkrótce uda im się dopiąć swego, ponieważ Tottenham nawiązał kontakt z agentem reprezentanta Walii w celu wybadania możliwości nawiązania z nim ponownej współpracy.

„Koguty” nie mogą sobie naturalnie teraz pozwolić na wykupienie Garetha Bale'a z Realu Madryt i jednoczesne spełnienie jego wygórowanych oczekiwań finansowych, dlatego najprawdopodobniejszym scenariuszem wydaje się podjęcie próby jego wypożyczenia.

Nieco inne informacje na ten temat podaje Matt Law z „The Telegraph”, który przekonuje, że mistrz Hiszpanii może wykorzystać osobę 31-latka do pozyskania Delle Allego.

Obaj piłkarze mieliby zamienić się klubami w ramach transakcji tymczasowych. „Królewscy” na mocy zawartego porozumienia mieliby opłacać całe wynagrodzenie należne ofensywnemu pomocnikowi oraz połowę pensji Walijczyka, który inkasuje 600 tysięcy funtów tygodniowo na Estadio Santiago Bernabéu.

Na chwilę obecną trudno wyrokować, jak do tego pomysłu odniosą się władze klubu z Londynu, ale warto zaznaczyć, że 24-letni zawodnik nie prezentuje się w ostatnim czasie na miarę oczekiwań.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Nicolás Otamendi odszedł z Manchesteru City OFICJALNIE: Nicolás Otamendi odszedł z Manchesteru City Arsenal z szansami na transfer Aouara? Właściciel Lyonu podał wycenę zawodnika Arsenal z szansami na transfer Aouara? Właściciel Lyonu podał wycenę zawodnika Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce LaLiga: Główny sponsor Granady zadrwił z klubu po porażce z Atlético Madryt LaLiga: Główny sponsor Granady zadrwił z klubu po porażce z Atlético Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy