Real Madryt z dużym nadziejami na realizację hitowego letniego transferu. „Komunikacja jest płynna”

Real Madryt z dużym nadziejami na realizację hitowego letniego transferu. „Komunikacja jest płynna” fot. MR.Narawut Nakkanung / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Real Madryt jest pozytywnie nastawiony do realizacji swojego priorytetowego letniego transferu w postaci pozyskania Jude'a Bellinghama z Borussii Dortmund - informuje „Marca”.

W minionych dniach pojawiły się w mediach nowe doniesienia odnoszące się do najbliższej przyszłości utalentowanego pomocnika.

Najpierw światło dzienne ujrzały wieści o wysunięciu się Liverpoolu na prowadzenie w wyścigu o względy 19-letniego zawodnika, a niedługo potem nowa wycena umiejętności prezentowanych przez Anglika na poziomie 150 milionów euro.

Dziennikarze „Marki” przekonują, że Real Madryt podchodzi dość spokojnie do tych informacji i jest pozytywnie nastawiony do realizacji letniego transferu z udziałem Jude'a Bellinghama, który ma u nich najwyższy priorytet.

Wspomniane źródło podkreśla, że brak nerwowych ruchów w szeregach „Królewskich” wynika przede wszystkim z faktu, że to oni jako pierwsi rozpoczęli działania zmierzające do nawiązania współpracy z pomocnikiem poprzez nakłonienie go do odrzucenia propozycji podpisania nowego kontraktu z Borussią Dortmund, a także porzucenia w ubiegłych tygodniach myśli o powrocie do rodzimego kraju.

Aktualny mistrz Hiszpanii utrzymuje ponadto „płynną komunikację” z BVB, choć mocno nie przypadła im do gustu rzekoma wycena 19-letniego zawodnika.

Ten fakt nie wpływa jednak w żadnym stopniu na szukanie mocnej alternatywy dla Bellinghama przez Real Madryt na obecnym etapie wstępnych rozmów.

Reprezentant Anglii strzelił trzy gole w trwających rozgrywkach w dziesięciu rozegranych spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy