Real Madryt zdecydował. „Królewscy” nie wykupią wypożyczonego piłkarza

Real Madryt zdecydował. „Królewscy” nie wykupią wypożyczonego piłkarza fot. Szachtar Donieck
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Real Madryt ma już pewność co do przyszłości Viníciusa Tobiasa. Klub postanowił nie przedłużać z nim współpracy i latem Brazylijczyk wróci do Szachtara Donieck - podaje Relevo.com.

„Los Blancos” rzadko kiedy dają sobie aż tak wiele czasu na podjęcie decyzji w sprawie wypożyczonego zawodnika. Lider tabeli LaLigi chciał jednak uważnie przeanalizować poczynania prawego obrońcy, aby nie popełnić ewentualnego błędu, tak jak miało to miejsce w przypadku między innymi Fabinho.

Piłkarz Al-Ittihad rozegrał w pierwszym zespole tylko jedno spotkanie, zanim wrócił do Rió Ave, a potem zrobił zawrotną karierę w AS Monaco oraz Liverpoolu.

Kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę, Real Madryt postanowił sprowadzić do siebie Viníciusa Tobiasa.

Brazylijczyk przebywał w rezerwach przez kilkanaście miesięcy i wydawało się, że na tym się skończy. Nieoczekiwanie Hiszpanie ubiegłego lata usiedli z Ukraińcami raz jeszcze do rozmów, ustalając nowe warunki współpracy.

Defensor został wypożyczony do 30 czerwca 2024 roku za pół miliona euro, a dodatkowo w porozumieniu znalazła się opcja kupna o wartości 15 milionów.

W trwającej kampanii Carlo Ancelotti już kilkukrotnie miał problem z obsadą prawej strony obrony, ale mimo tego nie zdecydował się postawić wtedy na dwudziestolatka, który jak dotąd zagrał tylko w Pucharze Hiszpanii przeciwko czwartoligowej Arandinie.

Jednokrotny reprezentant „Canarinhos” na co dzień gra w rezerwach i tam uzbierał 19 występów okraszonych czterema asystami.

Pomimo tego, jak podaje Relevo.com, Tobias nie zostanie w stolicy Hiszpanii, a kiedy rozgrywki dobiegną końca, wróci do Ukrainy.

W ostatnim czasie pojawiły się wieści, że zainteresowanie angażem tego gracza wykazuje Valencia. Być może to jego przyszły pracodawca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy