Real sprzedaje wychowanków

Real sprzedaje wychowanków
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.marca.com

Następnym po Roberto Soldado wychowankiem Realu, który opuścił szeregi <i> Blancos </i> jest jak podaje hiszpański dziennic Marca, jeden z najbardziej utalentowanych młodzików z Madrytu Jurado. (...)

Następnym po Roberto Soldado wychowankiem Realu, który opuścił szeregi Blancos jest jak podaje hiszpański dziennic Marca, jeden z najbardziej utalentowanych młodzików z Madrytu Jurado.

Według hiszpańskiego dziennika, piłkarz podpisał 4-letni kontrakt z rywalami Realu zza miedzy - Atletico Madryt, a sprowadzenie Jurado kosztowało włodarzy tego klubu około 3 mln euro
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy