Rekordowy transfer Carlosa Veli?!

Rekordowy transfer Carlosa Veli?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Carlos Vela może trafić do Colorado Rapids.

Meksykanin trafił do Realu Sociedad w 2011 roku, z miejsca stając się jedną z kluczowych postaci zespołu. Mimo czterech bardzo udanych sezonów w Primera División, teraz jego rola w baskijskim klubie słabnie. Wpływ na to ma mieć nie tylko dyspozycja piłkarza, wybory trenera, ale także rzekoma chęć zmiany barw.

26-latek już latem kuszony był pieniędzmi zza oceanu, ale wówczas nie udało się go nakłonić na przeprowadzkę do Major League Soccer. Teraz temat powraca, a nawet wydaje się bardzo poważny. Słynny Claudio López, obecnie sprawujący rolę dyrektora sportowego Colorado Rapids, potwierdza bowiem prowadzenie rozmów z napastnikiem.

- Tak, prowadzimy negocjacje zarówno z piłkarze, jak i z Realem Sociedad - oświadczył były napastnik Valencii czy Lazio.

Jeśli doszłoby do transferu, powinien paść rekord transferowy w Major League Soccer. Dotychczas największe transakcje przeprowadzało Toronto, kupując Michaela Bradleya i Jermaina Defoe. Każdy z nich kosztował nieco ponad pięć milionów funtów, natomiast cena wywoławcza za Velę oscyluje w granicach 10-13 milionów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy