Rekordowy transfer Chelsea chce odejść zimą! Rozmawiał już z Maurico Pochettino

Rekordowy transfer Chelsea chce odejść zimą! Rozmawiał już z Maurico Pochettino fot. Alex Yeung / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Daily Mirror

Przygoda Marca Cucurelli w Chelsea nie przebiega według planów. 25-latek chce odejść już zimą, o czym rozmawiał z Mauricio Pochettino - donosi „Daily Mirror”.

Z perspektywy nieodległego czasu transfer Cucurelli na Stamford Bridge okazał się kompletnym niewypałem. Zawodnik, który błyszczał w Brighton & Hove Albion, w żadnym momencie nie nawiązał w Chelsea do wcześniejszej formy.

Drużyna z zachodniego Londynu może czuć się rozczarowana. Latem minionego roku napracowała się sporo, by pozyskać Hiszpana. Na niemalże ostatniej prostej wyprzedziła Manchester City, składając ofertę wartą ponad 65 milionów euro - żaden lewy defensor w historii nie kosztował więcej.

Co dał w zamian Cucurella? 34 występy i dwie asysty. W tej kampanii jest z nim bardzo źle. Mauricio Pochettino wpuścił go na murawę zaledwie raz, dając mu szansę z czwartoligowym AFC Wimbledon. Na boiskach Premier League jeszcze nie zawitał.

25-latek czuje się rozczarowany. Latem mógł odejść do Manchesteru United, ale transfer upadł. W tej sytuacji adept akademii FC Barcelony będzie czekał na styczeń.

Lewonożny wahadłowy rozmawiał już na temat swej przyszłości z Mauricio Pochettino. Argentyński szkoleniowiec jest gotowy na rozstanie.

Cucurella czuje się w Anglii dobrze, ale uważa się, że powrót do Hiszpanii również będzie dla zawodnika atrakcyjny. Z pewnością na tamtejszym rynku wywołałby spore zainteresowanie, zakładając oczywiście, że Chelsea nie postawiłaby wygórowanych warunków. Wypożyczenie to najbardziej prawdopodobna opcja.

Trudno spodziewać się, żeby londyńczycy otrzymali, chociaż połowę kwoty, którą zainwestowali latem 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy