REKRUTACJA do Transfery.info

REKRUTACJA do Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Poszukujemy współpracowników do Transfery.info.

Jeśli interesujesz się piłką nożną, sprawnie posługujesz się językiem polskim i kiedykolwiek myślałeś o dołączeniu do redakcji naszego serwisu, teraz masz na to szansę. 

Jak wiadomo, zajmujemy się głównie transferami, ale - przede wszystkim poza oknami - nie skupiamy się wyłącznie na nich. Poszukujemy osób, które z pasją śledzą futbolowe doniesienia i są z nimi naprawdę na bieżąco.

Dziennikarskie doświadczenie z całą pewnością będzie atutem, ale nie jest dla nas kluczowe (nie będziemy szczegółowo sprawdzać CV). Przede wszystkim zależy nam na: kreatywności, wszechstronności i systematyczności. Jeśli masz otwartą głowę i szybko się uczysz - świetnie. Poszukujemy zarówno osób zajmujących się aktualnościami, jak i czujących się lepiej w dłuższych formach. 

Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość na adres: rekrutacja@transfery.info. 

1. Jeśli chcielibyście zajmować się krótszymi formami, prosimy o wpisanie w temacie maila AKTUALNOŚCI i załączenie TRZECH newsów własnego autorstwa:

- informacja o transferze Cristiano Ronaldo do Juventusu;
- informacja o wymyślonym transferze Roberta Lewandowskiego; 
- dowolny news. 

Do tego prosimy o krótki tekst (może być w formie rankingu) przedstawiający pięć Waszym zdaniem najciekawszych transferów przeprowadzonych w trakcie letniego okna.

2. Jeśli wolicie pisać dłuższe teksty bądź przeprowadzać wywiady, prosimy o wpisanie w temacie maila TEKSTY i po myślniku wymienienie ligi/lig, którymi się najbardziej interesujecie (np. TEKSTY - ANGLIA, HISZPANIA, TEKSTY - POLSKA).

Do tego dołączcie jeden tekst swojego autorstwa, który nie był nigdzie publikowany (!). Już teraz zaznaczamy, że na pewno zrobimy drugi etap rekrutacji. 

W obu przypadkach w treści maila napiszcie kilka zdań o sobie - głównie, czym aktualnie się zajmujecie. Prosimy również o konkretne i realne określenie tego, ile czasu jesteście w stanie poświęcić naszej stronie i jakie macie oczekiwania względem nawiązania współpracy. 

3. Jeśli uważacie, że możecie pomóc w rozwoju serwisu w inny sposób, również czekamy na wiadomości z opisem sytuacji.

***

Na wiadomości czekamy do 18 listopada. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Więcej na temat: Rekrutacja Transfery.info Redakcja

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy