REKRUTACJA do Transfery.info

REKRUTACJA do Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Poszukujemy współpracowników do Transfery.info.

Jeśli interesujesz się piłką nożną, sprawnie posługujesz się językiem polskim i kiedykolwiek myślałeś o dołączeniu do redakcji naszego serwisu, teraz masz na to szansę. 

Jak wiadomo, zajmujemy się głównie transferami, ale - przede wszystkim poza oknami - nie skupiamy się wyłącznie na nich. Poszukujemy osób, które z pasją śledzą futbolowe doniesienia i są z nimi naprawdę na bieżąco.

Dziennikarskie doświadczenie z całą pewnością będzie atutem, ale nie jest dla nas kluczowe (nie będziemy szczegółowo sprawdzać CV). Przede wszystkim zależy nam na: kreatywności, wszechstronności i systematyczności. Jeśli masz otwartą głowę i szybko się uczysz - świetnie. Poszukujemy zarówno osób zajmujących się aktualnościami, jak i czujących się lepiej w dłuższych formach. 

Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość na adres: rekrutacja@transfery.info. 

1. Jeśli chcielibyście zajmować się krótszymi formami, prosimy o wpisanie w temacie maila AKTUALNOŚCI i załączenie TRZECH newsów własnego autorstwa:

- informacja o transferze Cristiano Ronaldo do Juventusu;
- informacja o wymyślonym transferze Roberta Lewandowskiego; 
- dowolny news. 

Do tego prosimy o krótki tekst (może być w formie rankingu) przedstawiający pięć Waszym zdaniem najciekawszych transferów przeprowadzonych w trakcie letniego okna.

2. Jeśli wolicie pisać dłuższe teksty bądź przeprowadzać wywiady, prosimy o wpisanie w temacie maila TEKSTY i po myślniku wymienienie ligi/lig, którymi się najbardziej interesujecie (np. TEKSTY - ANGLIA, HISZPANIA, TEKSTY - POLSKA).

Do tego dołączcie jeden tekst swojego autorstwa, który nie był nigdzie publikowany (!). Już teraz zaznaczamy, że na pewno zrobimy drugi etap rekrutacji. 

W obu przypadkach w treści maila napiszcie kilka zdań o sobie - głównie, czym aktualnie się zajmujecie. Prosimy również o konkretne i realne określenie tego, ile czasu jesteście w stanie poświęcić naszej stronie i jakie macie oczekiwania względem nawiązania współpracy. 

3. Jeśli uważacie, że możecie pomóc w rozwoju serwisu w inny sposób, również czekamy na wiadomości z opisem sytuacji.

***

Na wiadomości czekamy do 18 listopada. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Więcej na temat: Rekrutacja Transfery.info Redakcja

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy