Reprezentacja Niemiec: Jeden przypadek koronawirusa

Reprezentacja Niemiec: Jeden przypadek koronawirusa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Jeden z piłkarzy reprezentacji Niemiec miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, o czym informuje „Bild”. Chodzi o Jonasa Hofmanna.

W środowy wieczór na Starym Kontynencie rozgrywano pierwsze spotkania w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata. Dziś natomiast do gry wkraczają kolejne kadry.

Kluczowe dla nas będzie starcie Polaków z Węgrami. Ponadto są też także inne ciekawie zapowiadające się mecze. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o starciu Niemców z Islandią.

Podopieczni Joachim Löwa muszą jednak stawić czoło problemom. Jak donosi bowiem „Bild”, jeden z zawodników miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Nieoficjalnie mówi się, że pechowcem jest skrzydłowy Borussia Mönchengladbach, Jonas Hofmann. Gracz natychmiast został odseparowany od reszty kolegów.

Zapobiegawczo odwołano też poranny rozruch. Prawdopodobnie w najbliższych godzinach piłkarze zostaną poddani kolejnym testom, aby wykluczyć zakażenia w reszcie ekipy.

Na ten moment ciężko ferować, jak ta sytuacja wpłynie na czwartkowy mecz. Początek starcia z Islandią został zaplanowany na 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy