Reprezentacja Polski: Björn Kuipers poprowadzi mecz Anglia - Polska

Reprezentacja Polski: Björn Kuipers poprowadzi mecz Anglia - Polska fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UEFA

Holender Björn Kuipers poprowadzi środowy mecz Polaków z Anglikami.

W środę na słynnym Wembley dojdzie do starcia w ramach 3. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata. Anglia podejmie u siebie Polaków.

Wydaje się, że faworytem tego meczu będą „Synowie Albionu”, którzy przystępują do tej potyczki z kompletem punktów. „Biało-czerwoni” natomiast zgromadzili do tej pory cztery punkty. Jest to pokłosie remisu z Węgrami (3-3) oraz zwycięstwa nad Andorą (3-0).

Paulo Sousa będzie jednak musiał zmagać się tego dnia z brakami kadrowymi. Ze względu na koronawirusa wykluczeni będą Mateusz Klich oraz Łukasz Skorupski. Nie zagra ponadto kontuzjowany Robert Lewandowski.

Trzy dni przed meczem UEFA poinformowała o obsadzie sędziowskiej tego meczu. Do pełnienia funkcji arbitra głównego oddelegowany został Holender Björn Kuipers.

Na liniach będą pomagać mu będą natomiast Rogier Honig i Erwin Zeinstra, z kolei w rolę sędziego technicznego wcieli się Allard Lindhout.

Początek środowego starcia o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy