Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka

Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport Onet

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek udzielił wypowiedzi, w której odniósł się do zwolnienia Jerzego Brzęczka.

We wczesnych godzinach popołudniowych, jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość o zmianie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Z posadą pożegnał się Jerzy Brzęczek.

Jest to decyzja o tyle niespodziewana, że prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek wielokrotnie zapewniał w ostatnich tygodniach, że pozycja 49-latka jest mocna.

Teraz jednak postanowił odnieść się do sprawy w rozmowie ze „Sport Onet”.

- Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana. Przemyślałem pewne kwestie, popatrzyłem do przodu, co może się wydarzyć i uznałem, że trzeba postąpić właśnie w ten sposób - przyznał.

- Szkoda mi go, to dobry człowiek, ale nie było wyjścia. Jedziemy dalej. W kwestii następcy się w tym momencie nie wypowiem. Do czwartku, do godziny 15 nie powiem niczego więcej - dodał Boniek.

Brzęczek prowadził reprezentację Polski od lipca 2018 roku. Wówczas to zastąpił na tym stanowisku Adama Nawałkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy