Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz spotka się z Nicolą Zalewskim

Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz spotka się z Nicolą Zalewskim fot. Claudio Pasquazi/IPA/Sipa/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski [Interia.pl]

Selekcjoner reprezentacji Polski jeszcze w tym tygodniu spotka się z zawodnikiem AS Romy, czyli Nicolą Zalewskim - informuje Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Nicola Zalewski to obecnie wschodząca gwiazda nie tylko polskiej piłki, ale też i AS Romy. Utalentowany gracz, na którego na pozycji lewego wahadłowego twardo postawił trener José Mourinho, został niedawno nominowany do nagrody zawodnika miesiąca. To nie mogło umknąć selekcjonerowi „Biało-czerwonych” Czesławowi Michniewiczowi.

Według informacji podawanych przez Sebastiana Staszewskiego z Interia.pl sternik drużyny narodowej uda się w środę do Włoch, by obejrzeć czwartkowy mecz Ligi Konferencji Europy, w którym to AS Roma zmierzy się u siebie z Leicester City.

Po nim zaplanowano spotkanie Michniewicza z zawodnikiem. Tematem będzie prawdopodobnie jego ewentualne powołanie dla 20-latka. Wiele wskazuje na to, że pojawi się on w kadrze na czerwcowe mecze Ligi Narodów, w których zmierzymy się z Walią, Holandią oraz dwa razy z Belgią.

Spotkanie z Zalewskim to jednak niejedyny punkt wyprawy selekcjonera, bo w kolejnych dniach zobaczy się także z Bartoszem Bereszyńskim. Ponadto pod uwagę brane jest też spotkanie z wracającym do zdrowia po kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych Pawłem Dawidowiczem z Hellasu Verona. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy