Reprezentacja Polski: Do Londynu w pełnym składzie!

Reprezentacja Polski: Do Londynu w pełnym składzie! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Twitter | Hertha

Zbigniew Boniek poinformował, że Paulo Sousa będzie miał do swojej dyspozycji wszystkich powołanych graczy podczas meczu z Anglią.

Jeszcze dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych mogło wydawać się, że udziału w konfrontacji z „Synami Albionu” nie wezmą Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik oraz Krzysztof Piątek.

Ta sytuacja oczywiście ma zawiązek z brytyjską falą koronawirusa, a także faktem, iż Anglia zdążyła już wyjść ze struktur Unii Europejskiej. Następstwem tego mogła być przymusowa kwarantanna po powrocie do kraju, z którego pochodzi klub danego zawodnika.

Zważywszy na te informacje, Bayern Monachium, Olympique Marsylia ani Hertha nie chciały ryzykować. Ta ostatnia wydała nawet komunikat, w którym poinformowała o absencji Piątka w meczu z Anglikami.

Okazuje się jednak, że początkowe problemy zostały pokonane, a Paulo Sousa może liczyć na wszystkich piłkarzy znajdujących się w kadrze. Dobre wieści w mediach społecznościowych przekazał Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

„Do Londynu pojedziemy w pełnym składzie. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli. Dodatkowe słowa podziękowania dla #KancelariaPremiera” – napisał kończący swoją kadencję w sierpniu popularny „Zibi”.

Wcześniej Instytut Kocha w Niemczech poluzował obostrzenia dla przybywających z Wielkiej Brytanii, czego efektem jest zniesienie obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny.

Nim dojdzie do rywalizacji z ekipą Garetha Southgate’a, Polacy zmierzą się z Węgrami i Andorą.

***

Reprezentacja Polski: Paulo Sousa podał ostateczną kadrę na marcowe mecze

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy