Reprezentacja Polski: Do Londynu w pełnym składzie!

Reprezentacja Polski: Do Londynu w pełnym składzie! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Twitter | Hertha

Zbigniew Boniek poinformował, że Paulo Sousa będzie miał do swojej dyspozycji wszystkich powołanych graczy podczas meczu z Anglią.

Jeszcze dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych mogło wydawać się, że udziału w konfrontacji z „Synami Albionu” nie wezmą Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik oraz Krzysztof Piątek.

Ta sytuacja oczywiście ma zawiązek z brytyjską falą koronawirusa, a także faktem, iż Anglia zdążyła już wyjść ze struktur Unii Europejskiej. Następstwem tego mogła być przymusowa kwarantanna po powrocie do kraju, z którego pochodzi klub danego zawodnika.

Zważywszy na te informacje, Bayern Monachium, Olympique Marsylia ani Hertha nie chciały ryzykować. Ta ostatnia wydała nawet komunikat, w którym poinformowała o absencji Piątka w meczu z Anglikami.

Okazuje się jednak, że początkowe problemy zostały pokonane, a Paulo Sousa może liczyć na wszystkich piłkarzy znajdujących się w kadrze. Dobre wieści w mediach społecznościowych przekazał Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

„Do Londynu pojedziemy w pełnym składzie. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli. Dodatkowe słowa podziękowania dla #KancelariaPremiera” – napisał kończący swoją kadencję w sierpniu popularny „Zibi”.

Wcześniej Instytut Kocha w Niemczech poluzował obostrzenia dla przybywających z Wielkiej Brytanii, czego efektem jest zniesienie obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny.

Nim dojdzie do rywalizacji z ekipą Garetha Southgate’a, Polacy zmierzą się z Węgrami i Andorą.

***

Reprezentacja Polski: Paulo Sousa podał ostateczną kadrę na marcowe mecze

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy