Reprezentacja Polski: Dosadny komentarz Zbigniewa Bońka po meczu z Albanią. „Skończy się pier******e głupot”

Reprezentacja Polski: Dosadny komentarz Zbigniewa Bońka po meczu z Albanią. „Skończy się pier******e głupot” fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zbigniew Boniek [Twitter]

Zbigniew Boniek postanowił po wygranym pojedynku z Albanią (1:0) zabrać głos na temat ostatniego zamieszania związanego z osobą Paulo Sousy.

Selekcjoner reprezentacji Polski został w początkowej fazie zgrupowania zaatakowany przez niektórych dziennikarzy oraz ekspertów za nieobecność na meczach Ekstraklasy i ostatnich spotkaniach Legii Warszawa w Lidze Europy.

W ich opinii Portugalczyk powinien częściej przebywać w naszym kraju, aby przyjrzeć się dokładniej zawodnikom mogącym pomóc kadrze w bliższej lub dalszej przyszłości.

51-latek odniósł się do tej kwestii na konferencji poprzedzającej pojedynek z San Marino (5:0).

- To pytanie wciąż jest zadawane i wciąż muszę mówić to samo... Większość naszych graczy występuje za granicą. Na początku oglądałem więcej meczów Ekstraklasy, ponieważ uniemożliwione było podróżowanie. Mamy w zespole osoby, które obserwują piłkarzy na całym świecie. Mamy w kręgu zainteresowania około 60 zawodników, ale nie mogę być wszędzie, muszę priorytetyzować swoje decyzje. To zawsze tak działa, dla mnie to zrozumiałe. Zawsze kogoś trzeba pominąć, mamy po prostu nadzieję, że podejmujemy aktualnie najlepszą decyzję - powiedział Paulo Sousa.

Stanowisko przedstawione przez selekcjonera nie przekonało jego oponentów, dlatego z pomocą przyszedł mu były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który po odniesieniu zwycięstwa nad Albanią zamieścił w mediach społecznościowych krótki komentarz na temat oczekiwania obecności Portugalczyka na spotkaniach w naszym kraju.

„No i skończy się pier******e głupot, podpowiadanie gdzie i kiedy ma być trener na meczu” - napisał Zbigniew Boniek na Twitterze.

Ten komentarz oraz ostatnie wyniki „Biało-Czerwonych” i tak zapewne nie sprawią, że znikną głosy niezadowolenia dotyczące braku selekcjonera na pojedynkach ligowych oraz międzynarodowych rozgrywanych w naszym kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy