Reprezentacja Polski: Dwóch piłkarzy z koronawirusem [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski: Dwóch piłkarzy z koronawirusem [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jakub Kwiatkowski

Grzegorz Krychowiak i Kamil Piątkowski otrzymali pozytywne testy na obecność koronawirusa.

„Reprezentacja Polski przeszła kolejne testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki u Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego są pozytywne. Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem (koronawirusa wykryto u niego pod koniec listopada - red.) podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu” - poinformował Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, za pośrednictwem Twittera.

Kwiatkowski dodał również, że sam otrzymał pozytywny wynik. Więcej zarażeń w sztabie pracującym przy reprezentacji nie ma.

Wcześniej w trakcie marcowego zgrupowania reprezentacji koronawirusa wykryto u Mateusza Klicha i Łukasza Skorupskiego. W miejsce tego drugiego Paulo Sousa dowołał na zgrupowanie Karola Niemczyckiego.

Biało-czerwoni już w środę zagrają z Anglią. Spotkanie rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy