Reprezentacja Polski: Góralski nie zagra w listopadowych meczach kadry

Reprezentacja Polski: Góralski nie zagra w listopadowych meczach kadry fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Jacek Góralski nie pojawi się na nadchodzącym zgrupowaniu reprezentacji Polski z powodu kontuzji - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Defensywny pomocnik pojawił się w wyjściowym składzie drużyny narodowej na starcie z Macedonią Północną (2:0) i zaprezentował się w nim w bardzo dobrej strony.

27-latek okupił jednak swój występ w reprezentacji naderwaniem mięśnia. Początkowe rokowania zakładały, że jego uraz nie jest poważny i piłkarz powinien wrócić do pełni sił jeszcze przed ogłoszeniem nazwisk piłkarzy powołanych na listopadowe zgrupowanie przed ostatnimi meczami eliminacyjnymi Euro 2020 przeciwko Izraelowi (16 listopada o godz. 20:45) i Słowenia (19 listopada o godz. 20:45).

Niestety uraz Góralskiego okazał się znacznie poważniejszy i będzie musiał pauzować kilka tygodni, co praktycznie oznacza, że nie zobaczymy go w koszulce z orłem na piersi w nadchodzących spotkaniach.

Były piłkarz Jagiellonii Białystok rozegrał osiemnaście spotkań w trwającym sezonie w barwach Łudogorca. Z kolei w reprezentacji Polski ma na swoim koncie dwanaście występów, z czego pięć za kadencji Jerzego Brzęczka, u którego był regularnie powoływany na zgrupowania kadry narodowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy