Reprezentacja Polski: Góralski nie zagra w listopadowych meczach kadry

Reprezentacja Polski: Góralski nie zagra w listopadowych meczach kadry fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Jacek Góralski nie pojawi się na nadchodzącym zgrupowaniu reprezentacji Polski z powodu kontuzji - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Defensywny pomocnik pojawił się w wyjściowym składzie drużyny narodowej na starcie z Macedonią Północną (2:0) i zaprezentował się w nim w bardzo dobrej strony.

27-latek okupił jednak swój występ w reprezentacji naderwaniem mięśnia. Początkowe rokowania zakładały, że jego uraz nie jest poważny i piłkarz powinien wrócić do pełni sił jeszcze przed ogłoszeniem nazwisk piłkarzy powołanych na listopadowe zgrupowanie przed ostatnimi meczami eliminacyjnymi Euro 2020 przeciwko Izraelowi (16 listopada o godz. 20:45) i Słowenia (19 listopada o godz. 20:45).

Niestety uraz Góralskiego okazał się znacznie poważniejszy i będzie musiał pauzować kilka tygodni, co praktycznie oznacza, że nie zobaczymy go w koszulce z orłem na piersi w nadchodzących spotkaniach.

Były piłkarz Jagiellonii Białystok rozegrał osiemnaście spotkań w trwającym sezonie w barwach Łudogorca. Z kolei w reprezentacji Polski ma na swoim koncie dwanaście występów, z czego pięć za kadencji Jerzego Brzęczka, u którego był regularnie powoływany na zgrupowania kadry narodowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy