Reprezentacja Polski: Grali też rywale

Reprezentacja Polski: Grali też rywale fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Anglia pewnie pokonała San Marino, z kolei Albania okazała się lepsza od Andory w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata w grupie „I”.

Czwartek był dniem, w którym to rozpoczęto zmagania o awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w grupie „I”. W najważniejszym - z punktu widzenia polskiego kibica - meczu „Biało-czerwoni” zmierzyli się na wyjeździe z Węgrami.

Spotkanie obfitowała w grad bramek i wiele zwrotów akcji. Ostatecznie jednak zakończyły się rezultatem 3-3 i co oczywiste, podziałem punktów.

W jednej z pozostałych potyczek rywalizowały ze sobą Anglia oraz San Marino. Na Wembley obyło się bez niespodzianki. „Synowie Albionu” pewnie pokonali swoich rywali w stosunku 5-0.

Bardziej wyrównane było natomiast drugie spotkanie w naszej grupie. Tam Andora nieznacznie uległa Albanii. Jedyną bramkę w ramach tej potyczki, dającą zresztą komplet punktów zdobył Ermir Lenjani.

Kolejne spotkania w grupie „I” zostaną rozegrane już w niedzielę. Wtedy to Polska zmierzy się z Andorą, San Marino podejmie Węgrów, natomiast Anglicy udadzą się na wyjazd do Albanii.

Komplet czwartkowych wyników w grupie „I”:

Węgry - Polska 3-3;
Anglia - San Marino 5-0;
Andora - Albania 0-1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy