Reprezentacja Polski: Grzegorz Krychowiak w kadrze meczowej na Anglię [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski: Grzegorz Krychowiak w kadrze meczowej  na Anglię [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy Nas Piłka

Grzegorz Krychowiak znajdzie się w kadrze reprezentacji Polski na mecz z Anglią, o czym poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

Przed wylotem do Londynu wiele zamieszania w kadrze Polaków, wywołała sytuacja Grzegorza Krychowiaka. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa uzyskał początkowo pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Z tego też powodu jest środowy występ przeciwko Anglii w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata stanął pod dużym znakiem zapytania. Ostatecznie jednak wszystko skończyło się dobrze.

Rezultat drugiego badania na COVID-19 był negatywny. Ponadto 31-latek jest ozdrowieńcem, ponieważ chorobę przechodził pod koniec minionego roku.

Obóz Polaków najpierw przeprowadził kolejny test, którego wynik był negatywny. Okazało się ponadto, że obecność przeciwciał w jego organizmie jest duża, więc wcześniej mógł rzeczywiście wystąpić pozytywny rezultat badania - tyle że ze względu na wcześniejsze przebycie choroby.

Następnie cała sprawa trafiła do UEFA. Ten organ uznał za zasadne dopuszczenie Krychowiaka do meczu. Zawodnik udał się zatem do Londynu i w środowy wieczór będzie do dyspozycji selekcjonera polskiej kadry, Paulo Sousy.

Początek starcia już dzisiaj o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy