Reprezentacja Polski: Inpost zaniepokojony sytuacją z Czesławem Michniewiczem

Reprezentacja Polski: Inpost zaniepokojony sytuacją z Czesławem Michniewiczem fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: SportoweFakty.wp.pl

InPost liczy na to, że Polski Związek Piłki Nożnej zajmie stanowisko w sprawie zamieszania z Czesławem Michniewiczem.

W niedzielę ukazała się informacja o tym, że Czesław Michniewicz złoży przeciwko Szymonowi Jadczakowi pozew sądowy o zniesławienie. Sprawa dotyczy ostatniego artykułu opublikowanego na WP.pl, ale i poprzednich punktujących kontakty, do których dochodziło w przeszłości pomiędzy Michniewiczem a Ryszardem Forbrichem, „Fryzjerem”, główną postacią afery korupcyjnej w polskiej piłce sprzed lat.

Już po tym spore emocje wśród kibiców wywołało to, że Michniewicza w sprawie będzie reprezentował adwokat Piotr Kruszyński, który wcześniej bronił „Fryzjera”.

Ciągnąca się za Michniewiczem sprawa z pewnością nie wpływa dobrze na wizerunek reprezentacji Polski. O komentarz została zapytana firma Inpost, która została sponsorem PZPN-u pod koniec maja.

- Ideą współpracy InPostu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest wsparcie rozwoju reprezentacji, dlatego zdecydowaliśmy się zostać jej strategicznym sponsorem. Nie współpracujemy jednak z osobami zatrudnianymi przez związek. Naszym zdaniem na pytania dotyczące własnych współpracowników powinny odpowiedzieć osoby odpowiadające bezpośrednio za komunikację w PZPN. Co jednak nie oznacza, że ta sytuacja nas nie niepokoi, dlatego poprosiliśmy PZPN o zajęcie stanowiska w tej sprawie - poinformował Wojciech Kądziołka.

Wcześniej rzecznik prasowy PZPN-u Jakub Kwiatkowski poinformował, że sprawa będzie się toczyć z prywatnego aktu oskarżenia i polska federacja nie będzie w niej stroną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy