Reprezentacja Polski: Inpost zaniepokojony sytuacją z Czesławem Michniewiczem

Reprezentacja Polski: Inpost zaniepokojony sytuacją z Czesławem Michniewiczem fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: SportoweFakty.wp.pl

InPost liczy na to, że Polski Związek Piłki Nożnej zajmie stanowisko w sprawie zamieszania z Czesławem Michniewiczem.

W niedzielę ukazała się informacja o tym, że Czesław Michniewicz złoży przeciwko Szymonowi Jadczakowi pozew sądowy o zniesławienie. Sprawa dotyczy ostatniego artykułu opublikowanego na WP.pl, ale i poprzednich punktujących kontakty, do których dochodziło w przeszłości pomiędzy Michniewiczem a Ryszardem Forbrichem, „Fryzjerem”, główną postacią afery korupcyjnej w polskiej piłce sprzed lat.

Już po tym spore emocje wśród kibiców wywołało to, że Michniewicza w sprawie będzie reprezentował adwokat Piotr Kruszyński, który wcześniej bronił „Fryzjera”.

Ciągnąca się za Michniewiczem sprawa z pewnością nie wpływa dobrze na wizerunek reprezentacji Polski. O komentarz została zapytana firma Inpost, która została sponsorem PZPN-u pod koniec maja.

- Ideą współpracy InPostu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest wsparcie rozwoju reprezentacji, dlatego zdecydowaliśmy się zostać jej strategicznym sponsorem. Nie współpracujemy jednak z osobami zatrudnianymi przez związek. Naszym zdaniem na pytania dotyczące własnych współpracowników powinny odpowiedzieć osoby odpowiadające bezpośrednio za komunikację w PZPN. Co jednak nie oznacza, że ta sytuacja nas nie niepokoi, dlatego poprosiliśmy PZPN o zajęcie stanowiska w tej sprawie - poinformował Wojciech Kądziołka.

Wcześniej rzecznik prasowy PZPN-u Jakub Kwiatkowski poinformował, że sprawa będzie się toczyć z prywatnego aktu oskarżenia i polska federacja nie będzie w niej stroną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy