Reprezentacja Polski: Jest decyzja w sprawie Brzęczka. Zmiany nie będzie

Reprezentacja Polski: Jest decyzja w sprawie Brzęczka. Zmiany nie będzie fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Interia I Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

To już przesądzone - Jerzy Brzęczek pozostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.

Jak pisze Interia, w poniedziałek doszło do spotkania między Brzęczkiem a Zbigniewem Bońkiem. Ten drugi zdecydował o pozostawieniu selekcjonera na stanowisku. - To nie czas na zdejmowanie skalpów, tylko na wyciąganie wniosków i wytężoną pracę - powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

„Selekcjoner zostaje. Sztab reprezentacji może zostać w przyszłym roku rozbudowany o dodatkowych analityków” - dodał na Twitterze Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Latem reprezentację Polski czekają Mistrzostwa Europy. W grupie E podopieczni Brzeczka zmierzą się ze Słowacją, Hiszpanią oraz Szwecją. Rywale biało-czerwonych w meczach towarzyskich poprzedzających turniej nie są jeszcze znani.

Brzęczek prowadzi reprezentację od 2018 roku. Z dotychczasowych 24 meczów wygrał 12. Do tego zanotował pięć remisów i siedem porażek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy