Reprezentacja Polski: Jóźwiak skomentował remis z Węgrami

Reprezentacja Polski: Jóźwiak skomentował remis z Węgrami fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Jeden z bohaterów czwartkowego meczu Polaków z Węgrami, Kamil Jóźwiak, wypowiedział się na temat postawy „Biało-czerwonych”.

W czwartkowy wieczór doszło do pierwszego meczu Polaków w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata. Naprzeciw podopiecznych Paulo Sousy stanęli Węgrzy.

Spotkanie obfitowało w wiele bramek i zakończyło się remisem 3-3. Gole dla „Biało-czerwonych” zdobywali tego dnia kolejno Krzysztof Piątek, Kamil Jóźwiak oraz Robert Lewandowski.

Po meczu głos w sprawie dzisiejszego występu zabrał strzelec drugiej bramki, wspomniany Kamil Jóźwiak.

- Na pewno czujemy delikatny niedosyt. Udało nam się wprawdzie wyrównać w końcówce, ale po tym, jak strzeliliśmy dwie bramki, apetyt był większy. Za nami szalony mecz i na pewno chcieliśmy więcej, ale koniec końców trzeba ten remis szanować - stwierdził.

Skrzydłowy Derby County opowiedział również o dwóch sytuacjach bramkowych, w których to wziął udział.

- Zrobiłem tak naprawdę to, czego wymagał ode mnie trener. Mówił, żebym grał jeden na jeden i szukał w polu karnym napastników. Mnie się to udało, piłka trafiła do Krzysztofa Piątka i wykorzystał szansę. W drugiej sytuacji to tak naprawdę Piotr Zieliński zrobił całą robotę, a ja tylko ją wykończyłem - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy