Reprezentacja Polski: Klich z negatywnym wynikiem drugiego testu

Reprezentacja Polski: Klich z negatywnym wynikiem drugiego testu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jakub Kwiatkowski| Łączy Nas Piłka

Mateusz Klich uzyskał negatywny wynik testu na obecność koronawirusa, o czym poinformował rzecznik kadry, Jakub Kwiatkowski.

We wtorkowy poranek kadra prowadzona przez Paulo Sousę otrzymała wyniki testów na obecność koronawirusa. Jeden z zawodników, a konkretniej Mateusz Klich miał wynik pozytywny.

Z tego też powodu został on odseparowany od reszty zespołu i nie poleciał do Budapesztu. Czuł się jednak dobrze i nie wykazywał żadnych symptomów choroby, dlatego też badanie postanowiono powtórzyć.

W środę rezultat testu miał okazać się natomiast negatywny, o czym na konferencji prasowej poinformował zresztą rzecznik kadry narodowej, Jakub Kwiatkowski.

Klich nie znajdzie się oczywiście w składzie na starcie z Węgrami, ale jest spora szansa na to, że zobaczymy go w kolejnych potyczkach przeciwko Andorze oraz Anglii.

Nieobecność zawodnika Leeds United sprawia problem Paulo Sousie. Nowy selekcjoner planował bowiem postawić na niego od pierwszej minuty. W takiej sytuacji musi jednak zorganizować zastępstwo. Być może od pierwszej minuty na boisku zamelduje się Jakub Moder.

Początek czwartkowego starcia o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy