Reprezentacja Polski: Krychowiak może grać! Tak najprawdopodobniej wyjdziemy na Anglików

Reprezentacja Polski: Krychowiak może grać! Tak najprawdopodobniej wyjdziemy na Anglików fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info I Meczyki.pl I Przegląd Sportowy

Grzegorz Krychowiak dostał „zielone światło” na występ w meczu reprezentacji Polski z Anglikami. Można przypuszczać, że wieczorem zobaczymy go na boisku od pierwszej minuty.

Gra pomocnika Lokomotiwu Moskwa z Anglikami stanęła pod znakiem zapytania po tym, jak otrzymał on pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Sprawa od początku nie była jasna, ponieważ Krychowiak jest ozdrowieńcem. Drugi wynik testu dał już wynik negatywny i dzisiaj potwierdzone zostało to, że 31-latek znajdzie się w kadrze meczowej biało-czerwonych. Prawdopodobnie zobaczymy go w jedenastce.

Kilka źródeł jest zgodnych, że duet stoperów stworzą dzisiaj Kamil Glik i Jan Bednarek. Od początku z przodu powinni wystąpić Arkadiusz Milik z Krzysztofem Piątkiem.

Pierwszy gwizdek o 20:45.

Przewidywane składy według Transfery.info:
ANGLIA: Pope; Walker, Maguire, Stones, Shaw, Rice, Phillips, Foden, Lingard, Sterling, Kane.
POLSKA: Szczęsny; Bereszyński, Glik, Bednarek, Rybus, Jóźwiak, Krychowiak, Moder, Zieliński, Milik, Piątek.

Przewidywany skład reprezentacji Polski według „Przeglądu Sportowego”:
POLSKA: Szczęsny; Bereszyński, Bednarek, Glik, Reca, Jóźwiak, Krychowiak, Moder, Zieliński, Milik, Piątek.

Przewidywane skład reprezentacji Polski według Meczyki.pl:
POLSKA: Szczęsny; Bereszyński, Bednarek, Glik, Rybus, Jóźwiak, Moder, Dawidowicz, Zieliński, Milik, Piątek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy