Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] fot. Łączy nas Piłka (Niekochani)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy nas Piłka

Na kanale „Łączy nas Piłka” na Youtube można zobaczyć drugi odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

W pierwszej odsłonie „Niekochanych” zapoznaliśmy się z początkami pracy selekcjonera przypadającej na mecze kadry w ramach Ligi Narodów

W drugiej przechodzimy już do głównej fazy eliminacji Euro 2020, które rozpoczęły się dla nas znakomicie ze względu na osiągane wyniki. Te nie zdołały jednak przykryć niezadowolenia wielu kibiców, dziennikarzy i ekspertów ze stylu gry „Biało-Czerwonych”, która pomimo odnoszenia zwycięstw musiała mierzyć się z dużą krytyką, a nawet hejtem.

Piłkarze starali się na to wszystko nie reagować i często kompletnie nie rozumieli tworzonej atmosfery wokół zespołu, czując się niejako „Wyrwani z kontekstu”.

Trzecia część serialu dokumentalnego „Niekochani” będzie miał swoją premierę w sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 20:30.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Kapitalny gol Lewandowskiego i zwycięstwo Bayernu Monachium [WIDEO] Kapitalny gol Lewandowskiego i zwycięstwo Bayernu Monachium [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy