Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] fot. Łączy nas Piłka (Niekochani)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy nas Piłka

Na kanale „Łączy nas Piłka” na Youtube można zobaczyć drugi odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

W pierwszej odsłonie „Niekochanych” zapoznaliśmy się z początkami pracy selekcjonera przypadającej na mecze kadry w ramach Ligi Narodów

W drugiej przechodzimy już do głównej fazy eliminacji Euro 2020, które rozpoczęły się dla nas znakomicie ze względu na osiągane wyniki. Te nie zdołały jednak przykryć niezadowolenia wielu kibiców, dziennikarzy i ekspertów ze stylu gry „Biało-Czerwonych”, która pomimo odnoszenia zwycięstw musiała mierzyć się z dużą krytyką, a nawet hejtem.

Piłkarze starali się na to wszystko nie reagować i często kompletnie nie rozumieli tworzonej atmosfery wokół zespołu, czując się niejako „Wyrwani z kontekstu”.

Trzecia część serialu dokumentalnego „Niekochani” będzie miał swoją premierę w sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy