Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] fot. Łączy nas Piłka (Niekochani)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy nas Piłka

Na kanale „Łączy nas Piłka” na Youtube można zobaczyć drugi odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

W pierwszej odsłonie „Niekochanych” zapoznaliśmy się z początkami pracy selekcjonera przypadającej na mecze kadry w ramach Ligi Narodów

W drugiej przechodzimy już do głównej fazy eliminacji Euro 2020, które rozpoczęły się dla nas znakomicie ze względu na osiągane wyniki. Te nie zdołały jednak przykryć niezadowolenia wielu kibiców, dziennikarzy i ekspertów ze stylu gry „Biało-Czerwonych”, która pomimo odnoszenia zwycięstw musiała mierzyć się z dużą krytyką, a nawet hejtem.

Piłkarze starali się na to wszystko nie reagować i często kompletnie nie rozumieli tworzonej atmosfery wokół zespołu, czując się niejako „Wyrwani z kontekstu”.

Trzecia część serialu dokumentalnego „Niekochani” będzie miał swoją premierę w sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy