Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] fot. Łączy nas Piłka (Niekochani)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy nas Piłka

Na kanale „Łączy nas Piłka” na Youtube można zobaczyć drugi odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

W pierwszej odsłonie „Niekochanych” zapoznaliśmy się z początkami pracy selekcjonera przypadającej na mecze kadry w ramach Ligi Narodów

W drugiej przechodzimy już do głównej fazy eliminacji Euro 2020, które rozpoczęły się dla nas znakomicie ze względu na osiągane wyniki. Te nie zdołały jednak przykryć niezadowolenia wielu kibiców, dziennikarzy i ekspertów ze stylu gry „Biało-Czerwonych”, która pomimo odnoszenia zwycięstw musiała mierzyć się z dużą krytyką, a nawet hejtem.

Piłkarze starali się na to wszystko nie reagować i często kompletnie nie rozumieli tworzonej atmosfery wokół zespołu, czując się niejako „Wyrwani z kontekstu”.

Trzecia część serialu dokumentalnego „Niekochani” będzie miał swoją premierę w sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy