Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] fot. Łączy nas Piłka (Niekochani)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy nas Piłka

Na kanale „Łączy nas Piłka” na Youtube można zobaczyć drugi odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

W pierwszej odsłonie „Niekochanych” zapoznaliśmy się z początkami pracy selekcjonera przypadającej na mecze kadry w ramach Ligi Narodów

W drugiej przechodzimy już do głównej fazy eliminacji Euro 2020, które rozpoczęły się dla nas znakomicie ze względu na osiągane wyniki. Te nie zdołały jednak przykryć niezadowolenia wielu kibiców, dziennikarzy i ekspertów ze stylu gry „Biało-Czerwonych”, która pomimo odnoszenia zwycięstw musiała mierzyć się z dużą krytyką, a nawet hejtem.

Piłkarze starali się na to wszystko nie reagować i często kompletnie nie rozumieli tworzonej atmosfery wokół zespołu, czując się niejako „Wyrwani z kontekstu”.

Trzecia część serialu dokumentalnego „Niekochani” będzie miał swoją premierę w sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 20:30.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy